Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Лист 2013

Альона Озерова: «handmade» як стиль життя

Читайте більше в рубриці Людина
 

Альона Озерова – студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Ця чуйна, мила дівчина має дуже талановиті руки. Вона працює у стилі «Handmade» трохи менше року. Дівчина намагається втілити красу ручної роботи у своїх іграшках, використовуючи для цього натуральні матеріали. Вважає, що творчість – це її життя.

Як усе починалось

- З чого почалося твоє захоплення «Handmade»?

- Захоплення моє почалося в січні місяці цього року. Все почалося з того, що дуже захотілося створити щось власними руками. В хаті не було ніякої тканини, нічого, і мені на допомогу прийшло моє літнє, барвисте платтячко, з якого я зробила такий хатній декор – перчинки. Вони були яскраво зелено-салатового кольору. От з цього все почалося. Потім мені захотілося зробити ляльку. Перша лялька була названа на честь моєї мами – Світлана. Вона досі в мене. Це було типу вальдорфської ляльки, з моїми якимись змінами.

 

IMG 3195

 

Творчість – це життя

- Що для тебе означає творчість?

- Для мене творчість – це певне життя. Моє власне життя. Бо ще з дитинства я захоплювалася то одним видом творчості, то іншим. То малювала, то з бісеру плела, то ще якісь техніки...

 

Натуральні матеріали

- Розкажи про свої роботи. Яку техніку та які матеріали ти використовуєш?

- Техніки немає. Техніка, можливо, моя власна, тому що викрійки я намагаюся робити власні. Матеріали, якими я користуюся – це, перш за все, фліс, бо він дуже м'якенький, і діткам приємно брати такі іграшки у руки. Також - бавовняно-паперовий трикотаж та льон. Ці матеріали натуральні.

 

Родина та друзі

- Як ставляться твоя родина і друзі до такого захоплення?

- Рідні, звичайно, підтримують. Друзі... Комусь подобається, а комусь і ні. Це діло смаку.

 

IMG 2337

 

Перша виставка – жахлива

- Чи влаштовуєш виставки своїх робіт?

- Сама я поки що не організовую виставки, але це питання часу. Ось уже в січні я сама організую виставку. Брала участь у трьох виставках. Перша пройшла просто жахливо! Не продалося жодної моєї іграшки. А друга і третя були досить вдалими, і дякую за це «Чудо-майстерні». Вже продалося понад 15 моїх іграшок за дві останні виставки. Перша виставка була в Художньому музеї, але там клієнтів дуже мало, а друга і третя були в ТРЦ «Любава».

 

IMG 3389

 

Потрібні реклама і майстер-класи

- Як ти вважаєш, що необхідно зробити, щоб привернути більше талановитих людей до рукоділля і культурного розвитку?

- Потрібна якась реклама, майстер-класи на телебаченні, в інтернеті. Я думаю, якби більше такого було на телебаченні, - було б краще.

 

Активний відпочинок

- Як ти відпочиваєш?

- «Handmade» для мене відпочинок. Також музика, кінофільми, люблю активний відпочинок, особливо влітку.

 

IMG 217677

 

Муза приходить уночі

- Як народжуються твої ідеї для іграшок?

- Муза до мене може прийти в будь-який момент. Може прийти вночі, коли я сплю, може прийти ранком, може прийти, коли я на парах. Наприклад, сиджу і от образ мені уявився. Але, звичайно, образ, який уявився першим, в кінці дуже рідко саме такий, яким він був спочатку.

 

Мрія

- Які твої мрії?

- Мрія кожної дівчини і моя – це створити сім'ю.

 

IMG 2700

 

Насолода

- Що тобі приносить задоволення?

- Насолоду отримую від перегляду гарного фільму, від гарної музики, від того, чим я займаюся.

 

Відчуття метеликів

- Який спогад твій улюблений?

- Напевно Новий рік. Бо в дитинстві Новий рік - це свято, сповнене теплоти, відчуття метеликів, такого світлого, теплого...

 

Пробачати

- Чи є в тебе мета і життєве кредо?

- Мета є. Досягти певного рівня майстерності у своїй справі. А щодо кредо...Треба обов'язково пробачати. Цим я керуюся по життю.

 

Оксана Погрібна

 

 

Поділіться з друзями: