Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Черв 2016

Аліна Пилипчук – творча мрійлива людина, яка прагне покращувати світ

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Аліна Пилипчук – героїня рубрики «Людина». «Раніше дуже любила писати листи та переписуватися з іншими людьми. Лист - це для мене була така річ, де можна було думати, креслити, логічно формулювати думку», – розповідає дівчина.

Аліна – навчається на еколога, 2 курс. Захоплення: малювання, музика, йога, фільми.

Творча мрійлива людина

Я творча мрійлива людина зі своїм баченням правил теперішнього соціуму. Цікавість мого світу - вічна боротьба серця з розумом. Егоїзму з простотою та щирістю. Люблю звичні речі під настрій, малювання - один із методів спокою в душі. Музика, йога, фільми - ще один метод тримати себе в гармонії. Гарний вигляд лише тоді, коли в душі цвіте щастя.

Книжка про роздуми моєї пасивності з часом у відносинах з коханими людьми

Сімейні відносини - поштовх на щось краще. Все життя для мене будь-який вибір є боротьбою з пасивністю. У зв'язку із внутрішньою втомою від складного часу, Втомленість мого внутрішнього світу дала поштовх на написання в майбутньому книжки про роздуми моєї пасивності з часом у відносинах з коханими людьми.

Адже пасивність - це моя проблема, через яку я гублю щастя та людей.

Прагну покращувати наш світ і наші умови існування

Навчаюся на еколога. Професія до душі, бо прагну покращувати наш світ і наші умови існування. Прагну допомагати та вирішувати глобальні екологічні проблеми. Краса повинна буди не тільки в душі, не тільки зовні, а й у навколишньому середовищі. Все, що оточує нас має допомагати та підтримувати наше стабільне життя, а не навпаки - нищити і очікувати наслідку (нам все погане вертається, вічний бумеранг)...

Полюбляю читати

Мені подобається українська література та творчість наших видатних письменників. У вільний час полюбляю читати. Одна із моїх звичок - тримати завжди в чистоті свої речі та не люблю, коли їх торкаються, перекладають, пошкоджують. Люблю порядок як вдома в кімнаті, так і в навчанні.

Я дуже любила писати листи та переписуватися з іншими людьми

Раніше дуже любила писати листи та переписуватися з іншими людьми. Лист - це для мене була така річ, де можна було думати, креслити, логічно формулювати думку. З тим, що в мене не особливо гарний характер мені було так легше підвищувати свій рівень, але вступивши до університету, я захопилася новими знайомствами, новим містом, навчанням та забула це славне хобі.

Без чоловічої статі теж є прекрасний світ

Кілька днів назад я розійшлася з екс-коханим через свій норовливий характер та пасивність. Проте, це стало великим поштовхом у моєму житті, я почала мислити ширше та усвідомлювати, що без чоловічої статі теж є прекрасний світ. Одні приходять, інші йдуть.

Сльози, драми, думала, це кінець, все

Так, не сперечаюся, почуття важко вгамувати, особливо коли вони щирі, але якщо ви не потрібні людині, і вона говорить: «баста»… Просто слід справді задуматися що не так, я так і зробила. І багато думала... Чесно, спочатку було важко уявити життя без нього. Сльози, драми, думала, це кінець, все...

Перекреслила все погане, що було, перевернувши своє бачення

Проте, усвідомлюючи, зробивши висновок, що в мене є рідні, яким я потрібна, дякуючи їм, бо стала на ноги завдяки їм і перекреслила все погане, що було, перевернувши своє бачення всього.

Макіяж, нова зачіска, шопінг, подорож

Спочатку це зовнішні зміни - макіяж, нова зачіска, шопінг, подорож. Змінивши це все, стало менше болю всередині, бо це все відволікало та давало поштовх уперед. З кожним кроком змін я стаю більш впевнена та внутрішньо підготовлена до наступного кроку.

Прагнення до кращого та світлого майбутнього

Мої зміни - це моє особисте прагнення до кращого та світлого майбутнього, власне, це осмислення всіх поганих вчинків своєї пасивності. Вічна боротьба дала поштовх до покращення не тільки зовні, а й в душі - врешті-решт, спокою. Адже я завжди мріяла бути сильною та незалежною. Такою і стала. Не кожному підвладно давати мені постійно нові емоції, любов, дружбу, чесність, віру, надію. Проте, я тепер знаю точно, що окриливши мене, людина отримає набагато більшу віддачу, бо буде заради кого.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему