Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Груд 2016

Аліна Острова - мовознавець, психолог, педагог, літературознавець, менеджер і масовик-витівник в одній особі

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Аліна Острова – героїня  рубрики «Людина». «Майже всі вважають, що в такому місці, як бібліотека, будь-хто зможе працювати. А тому, щиро дивуються, що бібліотечна професія вимагає знань і підготовки в спеціалізованому навчальному закладі.», – розповідає вона.

Аліна Острова, Київ. Після закінчення школи, вступила до Київського інституту культури, по закінченню якого отримала посаду бібліотекаря у Державній бібліотеці України для юнацтва, де працює зав. відділу мистецтв до сьогодні. Має багато захоплень: театр, музика, кіно. Мріє багато подорожувати.

Бібліотекарем треба народитися

Багато бібліотечних працівників переконані: бібліотекарем не можна стати, ним треба народитися, втім, як і актором, музикантом, художником. Цьому не можна навчитися. Так, навички професії опанувати можна. Але стільки й усього. Можна, наприклад, мати вищу освіту, прийти працювати в бібліотеку, і все-таки не бути бібліотекарем. Про таких зазвичай кажуть - "випадкові люди".

Мовознавець, психолог, педагог, літературознавець, менеджер і масовик-витівник в одній особі

     Майже всі вважають, що в такому місці, як бібліотека, будь-хто зможе працювати. А тому, щиро дивуються, що бібліотечна професія вимагає знань і підготовки в спеціалізованому навчальному закладі.

     Люди цілком уявляють собі, чим займаються вчителі, лікарі, будівельники. Але от коли мова заходить про бібліотекарів...

     А між тим, діяльність бібліотек сьогодні не обмежується взаєминами "інформація - користувач". Вона набагато ширша і багатогранніша. Сучасний бібліотекар далеко не одномірний, навпаки, він як універсальна формула: і мовознавець, і психолог, і педагог, і літературознавець, і менеджер, і масовик-витівник. І це, зауважте, все в одній особі.

Я- Бібліотекар, і цим пишаюся!

     Скільки себе пам'ятаю - завжди мріяла стати саме бібліотекарем. Так, мабуть, було завгодно Долі і Богу. Про що ні дня не пошкодувала. І сьогодні, коли минуло вже 30 років з дня закінчення Київського державного інституту культури ім. О. Корнійчука і виконуючи функції завідуючої відділу мистецтв Державної бібліотеки України для юнацтва, можу сказати - «Я- Бібліотекар і цим пишаюся!».

   Якось мене запитали, чи є у мене хобі? І, я, не замислюючись, відповіла - «Моє хобі - це моя робота!». Це і є щастя!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему