Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Лют 2012

Аліна Мартиненко тішиться, що не співає у черкаському ресторані

Читайте більше в рубриці Людина
 

Аліна Мартиненко уже 5 років працює  бек-вокалісткою Ані Лорак. Нещодавно вона не пройшла на шоу «Голос країни». Нагадаємо, що дівчина родом із Чигирина. Її брат – Олексій Мартиненко – був учасником першого «Голосу». За словами Аліни, саме він заповнив замість неї анкету і дуже хотів, щоб сестра взяла участь у шоу. Проте щось не склалося.

Як таке могло статися, і яке це - співати разом із зіркою? Про це Аліну розпитував український медіа-таблоїд «Дуся».

 

- Аліно, скажи, Кароліна знала, що ти збираєшся брати участь в «Голосі країни»?


- Я вирішила не говорити їй про свою участь до сліпих прослуховувань ...

 

- О'кей. А як Ані Лорак взагалі ставиться до того, що ти можеш коли-небудь піти, так би мовити, у вільне плавання?


- Думаю, вона дорожить своєю командою, тому, напевно, не дуже добре. Я працюю з Ані Лорак уже п'ять років, і вже звикла до цієї роботи, мені все подобається. Приємно працювати з самою топовою артисткою нашої естради. Це божевільна енергетика, професіоналізм. Навіть якщо ти стоїш у зірки за спиною, все одно з нею взаємодієш ... Ми ж повинні співати з нею, повинні один одного дуже добре відчувати, для того щоб це було разом, чисто і красиво. Думаю, що всі глядачі розуміють, що таке один голос, і коли люди співають в два голоси. Завдання бек-вокаліста - ні в якому разі не переборщити, а співати, трохи ховаючи свій тембр, своє особисте «я», але додаючи якихось фарб в пісню. І, природно, підтримати основний голос там, де артист іде на якісь імпровізації. Ані Лорак дуже любить імпровізувати, у неї це добре виходить.

 

- Тобто ти як бек-вокалістка стаєш другим «я» Кароліни?


- Це голосно сказано - другим «я». Але, скажімо так, взаємодію з нею тісно.

 

- Ти повинна наслідувати її голос, не бути собою?


- Треба трохи прибирати всі барви і відтінки свого голосу для того, щоб вийшло щось універсальне. Тому що у Ані Лорак дуже яскравий, неповторний тембр - я такого навіть схожого не чула. Це яскрава індивідуальність.

 

a2

 

- Скажи, навіщо тобі все-таки потрібен був «Голос країни»?

 

- Мені хотілося спробувати свої сили, тому що я жодного разу не брала участь в конкурсах. Мені не вистачає адреналіну, якихось емоцій - саме конкурсних. Багато друзів і знайомих мене вже давно вмовляли спробувати себе в якому-небудь телешоу.

 

- А чому ти раніше на це не наважилася?

 

- Було багато концертів, гастролей, а зараз у зв'язку з вагітністю та пологами Ані Лорак з'явилося трохи вільного часу. Але, чесно кажучи, мої друзі, які дуже добре співають і були впевнені, що зможуть потрапити в «Голос», не пройшли. Ніхто з тренерів до них не повернувся. Тому і я не сильно рвалася ...

 

- А які тобі давав поради твій брат Олексій Мартиненко? Думаю, глядачі ще пам'ятають, як він сам проходив сліпі прослуховування на сцені «Голосу».


- Саме він мені і радив, як кажуть, взагалі не паритися. Мовляв, як буде, так буде.

 

- Чи не боїшся залишитися бек-вокалісткою на все життя?


- Мені справді дуже подобається моя робота, і якщо б я не бачила якогось життя за лаштунками зірок і деяких моментів, то, можливо, сиділа, працюючи в черкаському ресторані, і думала: ой, яка я нещасна, що до цих пір не зірка ... Але мені пощастило, я все-таки покрутилася в цьому середовищі і мала можливості зробити для себе якісь висновки.

 

- І що ж зупиняє?


- Перш за все, для цього потрібні чималі гроші, для того щоб хоч якось розкрутитися. А просто зняти кліп і потім десь згаснути на першому етапі - це взагалі нецікаво. Якщо вже виходити, я так вважаю, то виходити з розмахом, щоб тебе запам'ятали, і потім якось триматися на плаву.

 

- Як ти оцінюєш свій виступ на «Голосі»?


- Чесно, я незадоволена собою. Можливо, я перед прослуховуванням мало спала, і буквально перед самим виходом мені дуже захотілося спати. В результаті голос трохи заснув.

 

Виступ Аліни на «Голосі країни» можна подивитися тут

Текст і фото: медіа-таблоїд «Дуся»

 

Поділіться з друзями: