Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Черв 2012

Аліна Курченко не продає свої вишивки

Читайте більше в рубриці Людина
 

Черкащанка Аліна Курченко вишивати почала ще в дитячому садочку. За роботу береться лише з гарним настроєм та чистими думками. Адже, за словами вишивальниці, вишивка чує її думки, вбирає енергетику і віддає потім впродовж свого існування. Найціннішою роботою вважає свої весільні рушники. Попри те, що вишивок у майстрині дуже багато, вона ніколи їх не продає. Каже, що робота «для душі» не оцінюється. НародUA спілкувався із Аліною про її хобі.

 

244

 

- Під час «тихого часу» в садочку я ніколи не спала. Вихователька брала мене до себе і ми разом вишивали. Пам'ятаю, що вперше вишила двох каченяток - хлопчика і дівчинку.

 

- Найголовніше - вишивати треба правильно, без вузликів, адже вони обривають енергетичний зв'язок вишивки із тим, хто вишиває. Взагалі, будь-яка вишивка, це величезний оберіг для людини, про що треба завжди пам'ятати. Не дарма ж вишитий молодою весільний рушник є символом довгого кохання, тому весільні рушники треба зберігати все життя.

 

250

 

- Якщо у вас, як-то кажуть, душа до роботи сьогодні не лежить, краще за неї не братися, - зробите собі тільки гірше.

 

243

 

- Із усіх своїх робіт найдовше я вишивала рушники для свого весілля.

 

248

 

251

 

245

- Свої вишивки я лише дарую. Чому не продаю? Просто я не знаю, як оцінити саме цей свій труд, адже це робота «для душі», вона не має ціни.

 

 

Фото Алли Плахтій, НародUA

Поділіться з друзями: