Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Трав 2016

Аліна Гаврюшенко вивчила азбуку Морзе і дуже любить подорожувати

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Аліна Гаврюшенко - героїня рубрики «Людина» на НародUA. Найбільше Аліну характеризує  неоднозначне почуття гумору й теплота. До своїх хобі вона відносить малювання аквареллю та фотографування на плівку.

Аліна Гаврюшенко, 21 рік, проживає у м. Херсон. Вона – студентка, вивчає німецьку та англійську мови і в майбутньому сподівається стати перекладачем.

Дитинство і азбука Морзе

— Мені пригадалося, як я в дитинстві вивчала азбуку Морзе і брала участь у всіляких всеукраїнських змаганнях з радіоспорту, тому багато бігала лісом та лазила по деревах. Це було весело та цікаво.

Тепло, фотоплівка, йога й байдарки

Найбільше Аліну характеризує  неоднозначне почуття гумору й теплота. До своїх хобі вона відносить малювання аквареллю та фотографування на плівку.

У вільний час Аліна також читає, займається йогою та плаває на байдарках. Любить активно проводити час в компанії друзів.

"Найбільше задоволення отримую від смачної їжі та подорожей, а в поєднанні це взагалі ідеально", - каже вона.

Сприймати життя як шанс пожити на дуже унікальній планеті

«Сприймати життя як шанс пожити на дуже унікальній планеті», - говорить вона про своє життєве кредо.

Кожна подорож - це новий етап мого життя та нове відкриття

Аліна багато подорожує та дуже любить цю справу. Вони завжди їй відкривають нові горизонти.

— Найяскравішими подіями та етапами мого життя можна вважати кожну мою подорож, оскільки кожного разу – це новий етап мого життя та нове відкриття.

Цікаві історії з мого життя це зазвичай історії про те, як я знаходила собі проблеми чи опинялась в абсолютно неочікуваній ситуації, як, наприклад, коли я в Німеччині сіла на «неправильний» потяг та поїхала в протилежному напрямку, тож опинилась майже на кордоні Німеччини з Польщею та побачила нове місто, чого навіть не планувала.

Або ж коли в Америці я вирішила, що без проблем зможу поїхати до сусіднього міста на велосипеді, але на півдорозі мене зупинив поліцейський та відправив назад, при цьому в мене був власний поліцейський ескорт. Весело, цікаво та незабутньо.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему