Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Людина

Ольга Романишин  – героїня  рубрики «Людина». «Якщо б могла змінити щось на планеті – хотіла б володіти тією силою, котра спинить війни, а також зцілить хворих дітей…», – розповідає вона.

Ольга Сищук – героїня рубрики «Людина». «Маю багато хобі, які на мою думку, хочуть більш чіткого, виваженого підходу та головне – вимагають регулярності, а з моєю непосидючістю – не часто таке виходить», – розповідає вона.

Світлана Рачинська – героїня  рубрики «Людина». «Складно рецензувати власне життя, бо це, насправді, така короткометражна річ, але найяскравіші епізоди ще попереду!..)», – розповідає вона.

Аліна Острова – героїня  рубрики «Людина». «Майже всі вважають, що в такому місці, як бібліотека, будь-хто зможе працювати. А тому, щиро дивуються, що бібліотечна професія вимагає знань і підготовки в спеціалізованому навчальному закладі.», – розповідає вона.

Ярослав Лущан - герой рубрики «Людина». «Люблю насолоджуватись смачною кавою, щовечора п’ю каву в кав’ярні і обмінююсь ідеями із друзями та цікавими людьми», - розповідає він.

Маргарита Харенко – героїня рубрики «Людина». «Натхнення шукаю у спілкуванні з людьми, прогулянках на природі і читанні книжок», – розповідає дівчина.

Олена Ліхтенштейн – героїня рубрики «Людина» на НародUA. Займається філологією та компаративістикою. Обожнює спати, куховарити та займатися спортом.

Олег Яриніч - герой  рубрики «Людина». «Я не уявляю свого життя без подорожей! Кожна місцина нашої держави (від мегаполіса до хутора) має унікальні самобутні принади. У мене сотні зроблених фото з мандрівок, мільйони вражень і незабутніх спогадів про різні куточки України», - розповідає він.

Анатолій Резнік – герой  рубрики «Людина». «Мене усе цікавить. Усе! Починаючи з зародження життя на Землі й Світі, закінчуючи жіночою психологією...», - розповідає він.

Галина Бурак – героїня рубрики «Людина» на НародUA. Державний службовець. Хобі - пошиття одягу та читання.