Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Людина

«Взагалі я дуже проста жінка, сама звичайна. І я виховую дитину з обмеженими можливостями. Я взяла цю дитину в дитячому будинку , коли їй було чотири роки. Діагноз був поставлений «ДЦП» і ще багато різних діагнозів… По зовнішньому вигляду помітно було, що дитина – нездорова. Голова була більша, ніж вона повинна бути, ротик відкритий, слинка текла, ножки були ніякі. Дитина пересувалася ручками. Він стрибав на ручках, і в нього ручки були, як у нас – підошва. А ножки підтягував, ножки були взагалі нерухомі», - розпочала свою розповідь 66-річна черкащанка Ніна Архипівна Брижко.

Аліна Мартиненко уже 5 років працює  бек-вокалісткою Ані Лорак. Нещодавно вона не пройшла на шоу «Голос країни». Нагадаємо, що дівчина родом із Чигирина. Її брат – Олексій Мартиненко – був учасником першого «Голосу». За словами Аліни, саме він заповнив замість неї анкету і дуже хотів, щоб сестра взяла участь у шоу. Проте щось не склалося.

Окрім концерту в напівтемряві із сотнею шанувальників, «Тартак» у Черкасах ще рвав гітарні струни, дарував барабанні палички і лаявся з адміністрацією Палацу молоді.

Глава українських греко-католиків блаженнійший Святослав уперше відвідав Черкаси. Він відслужив патріаршу літургію в парафії Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ. Відтак відвідав місце, де має побудуватися майбутній греко-католицький храм на березі Дніпра у Черкасах, зустрівся з мером міста, а також побував на святі «Різдвяної коляди». Верховний архієпископ УГКЦ звернувся з вітальним словом до черкащан, які зібралися на масове різдвяне дійство, а також поспілкувався з черкаськими журналістами.

Кшиштоф Соска (Krzysztof Soska) - віце-президент (заступник мера) польського міста Щецин. Закінчив теологічний університет імені Стефана Вишинського у Варшаві (факультет «наука про родину»), навчався за програмою МВА («психологія управління»). Працював репортером, а потім головним редактором радіо «Щецин». Сьогодні колишній журналіст є фактично «правою рукою» мера міста, опікується питаннями освіти, охорони здоров'я, культури, мистецтва та спорту. До речі, Щецин має місто-побратима в Україні – це Дніпропетровськ.

Його звати Джеремі Боровіц. Живе він у селі Боярка Лисянського району на Черкащині. Працює там учителем англійської. Він називає себе «одним євреєм на всю Боярком».

Колишній Глава Української греко-католицької Церкви Любомир Гузар – одна з найавторитетніших постатей в Україні, і не лише релігійних. І хоч УГКЦ поширена найбільше на Заході України, її авторитет і вміння тримати якийсь моральний, незаплямований різноманітними скандалами, рівень визнає багато хто з інших Церков.

Тарас Крамаренко – майстер витинанки, достатньо незвичного мистецтва, традиції якого знаходять ще в трипільській кераміці. У цьому декоративно-прикладному мистецтві ніж, ножиці та інші «різальні» інструменти наче звільняють папір від усього зайвого й створюють «картину» без фарб і традиційних понять.

Сергій Руженцев сьогодні – вільний журналіст, копірайтер, тренер з йоги, масажист, турист. Любить свободу, природу і пригоди. Найголовніше, що поки пережив – народження й оргазм. Попереду бачить ще дві важливі речі – батьківство й «наздогнати смерть».
Він упевнений, що орлиний розмах є у кожній людині, яка зуміє перебороти власні страхи, сумніви та насмілиться розкрити крила своєї мрії.
Вважає, що єдина справжня книга – це книга твого власного життя.
Для нього щастя і любов – природний стан.

Казкар Сашко Лірник уже 25 років розповідає дітям казки. Уже дорозповідався до всіляких звань. Але то все, так би мовити, дурниці. Головне, що дітям (не зовсім малим, а вже старшим фантазерам-норовливцям) його химерні казки таки подобаються. А дорослим, можливо, навіть більше ніж дітям. Це такі собі моторошнуваті казочки про відьом, Смерть і «чорних козаків»-характерників, які то помирають, то оживають, мов ті зомбі… Й багато про що іншого.