Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Людина

Коли я чую від цієї жвавої жінки, що вона «журналістка на пенсії», я не йму віри. Перша наставниця в журналістиці для багатьох українських юнкорів газети «Перемена» ніяк не може бути в статусі пенсіонерки. Не з її-то бойовим духом та людським ставленням до людей! Нещодавно НародUA побував у гостях у майстра слова й майстрині вишивки Валентини Брязгунової.

Українська художниця, автор медіаінсталяцій та перформансів Алевтина Кахідзе у звичайному селі створила своєрідний арт-майданчик для іноземних митців. У селі Музичі, що на Київщині, художниця разом зі своїм чоловіком Володимиром Бабюком відкрили приватну резиденцію для художників, режисерів, теоретиків. За чотири роки в гостях у подружжя побувало вісім митців із Сінгапуру, Німеччини, Швейцарії та Польщі. Цього року очікують на арт-персоналій, які цікавляться футболом і хотіли би потрапити на матчі Євро-2012. А поки в гостях у подружжя – НародUA.

Зараз він підкорює Україну. Олег Винник - співак, композитор, автор текстів пісень. Більше відомий в країнах Європи  (Німеччина, Австрія, Швейцарія), де його знають під сценічним ім'ям OLEGG як виконавця головних ролей найпопулярніших мюзиклів. Проте останнім часом співак доволі активно освоює простори українського шоу-бізнесу. НародUA спілкувався із Олегом Винником про ностальгію за рідним краєм, новий україномовний альбом та... реставрування антикварних меблів.

«Взагалі я дуже проста жінка, сама звичайна. І я виховую дитину з обмеженими можливостями. Я взяла цю дитину в дитячому будинку , коли їй було чотири роки. Діагноз був поставлений «ДЦП» і ще багато різних діагнозів… По зовнішньому вигляду помітно було, що дитина – нездорова. Голова була більша, ніж вона повинна бути, ротик відкритий, слинка текла, ножки були ніякі. Дитина пересувалася ручками. Він стрибав на ручках, і в нього ручки були, як у нас – підошва. А ножки підтягував, ножки були взагалі нерухомі», - розпочала свою розповідь 66-річна черкащанка Ніна Архипівна Брижко.

Аліна Мартиненко уже 5 років працює  бек-вокалісткою Ані Лорак. Нещодавно вона не пройшла на шоу «Голос країни». Нагадаємо, що дівчина родом із Чигирина. Її брат – Олексій Мартиненко – був учасником першого «Голосу». За словами Аліни, саме він заповнив замість неї анкету і дуже хотів, щоб сестра взяла участь у шоу. Проте щось не склалося.

Окрім концерту в напівтемряві із сотнею шанувальників, «Тартак» у Черкасах ще рвав гітарні струни, дарував барабанні палички і лаявся з адміністрацією Палацу молоді.

Глава українських греко-католиків блаженнійший Святослав уперше відвідав Черкаси. Він відслужив патріаршу літургію в парафії Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ. Відтак відвідав місце, де має побудуватися майбутній греко-католицький храм на березі Дніпра у Черкасах, зустрівся з мером міста, а також побував на святі «Різдвяної коляди». Верховний архієпископ УГКЦ звернувся з вітальним словом до черкащан, які зібралися на масове різдвяне дійство, а також поспілкувався з черкаськими журналістами.

Кшиштоф Соска (Krzysztof Soska) - віце-президент (заступник мера) польського міста Щецин. Закінчив теологічний університет імені Стефана Вишинського у Варшаві (факультет «наука про родину»), навчався за програмою МВА («психологія управління»). Працював репортером, а потім головним редактором радіо «Щецин». Сьогодні колишній журналіст є фактично «правою рукою» мера міста, опікується питаннями освіти, охорони здоров'я, культури, мистецтва та спорту. До речі, Щецин має місто-побратима в Україні – це Дніпропетровськ.

Його звати Джеремі Боровіц. Живе він у селі Боярка Лисянського району на Черкащині. Працює там учителем англійської. Він називає себе «одним євреєм на всю Боярком».

Колишній Глава Української греко-католицької Церкви Любомир Гузар – одна з найавторитетніших постатей в Україні, і не лише релігійних. І хоч УГКЦ поширена найбільше на Заході України, її авторитет і вміння тримати якийсь моральний, незаплямований різноманітними скандалами, рівень визнає багато хто з інших Церков.