Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Людина

У Черкасах під час відкриття фестивалю кам’яних скульптур «Живий камінь» актор і бард Микита Джигурда разом із гуртом «Сад» продемонстрували черкащанкам, що Тарас Шевченко і хард-рок – це не такі вже й непоєднувані речі, як здається на перший погляд. Попри те, що усі страшенно переймалися тим, що Джигурда буде вживати ненормативну лексику і взагалі «чому він може навчити наших дітей», одіозний шоу-мен поводився загалом дуже чемно, розповідав журналістам про духовний фалос і метеликів у грудях, а ще – поливав розгарячілу молодь водою із пляшки й хвацько бігав по сцені з булавою, осідлавши при цьому стійку від мікрофону. Пропонуємо вашій увазі трохи його роздумів про життя-буття, підслуханих і записаних перед концертом.

Черкащанка Катерина Слива рік займається фітнесом. За цей час змінила не лише свій спосіб життя на краще, але й допомогла змінитися багатьом друзям. НародUA вирішив дізнатися секрет успіху та здоров’я у Катерини.

Сьогодні вранці помер актор Богдан Ступка. «Дорогий Богдане Сильвестровичу! Туга схопила серце залізними перстами смерті... Господи... Господи... Господи... не можу вимовити...», - написав на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» режисер Сергій Проскурня.

Вона зберігає хліб у морозилці, бо до найближчого магазину треба йти аж у сусіднє село, тож накуповує відразу кілька буханок. Довго думає і не може відповісти, коли запитують, скільки їй років. Любить бавитися із малечею на дитячому майданчику біля будинку, і сумує, що досі не має власних онуків. НародUA спілкувався про життя-буття із пенсіонеркою Ганною Гриценко, яка 40 років тому розбудовувала селище Орбіту, що на Чигиринщині, а зараз тільки із ностальгією згадує ті часи, коли навколо було гамірно, бо нині селище стоїть пусткою.

Олена Варич - солістка ансамблю "Росава" при Черкаській обласній філармонії та ніжна мама. Власне, найбільшим своїм досягненням вона вважає народження донечки Анастасії та синочка Максима. Утім, спрямування дітей "своїми шляхами" або прагнення в дітях реалізувати те, чого самому не вдалося, вважає великою помилкою. Мовляв, кожен сам має творити своє життя.

Джозеф Сивенький. Американський фотограф з українським прізвищем – світовим ім'ям. Автор робіт для видань The New York Times, The New York Times Magazine, Conde Nast Portfolio, GQ, Time, Newsweek, The New Yorker. «Тінь» для сімей, які потрапляють у фокус його плівкового фотоапарату. Непомітна тінь для сім'ї – велике світло для суспільства. У його фотографіях – життєві історії ВІЛ-інфікованих, хворих на туберкульоз, перехожих війни, солдатів...

Черкащанка Аліна Курченко вишивати почала ще в дитячому садочку. За роботу береться лише з гарним настроєм та чистими думками. Адже, за словами вишивальниці, вишивка чує її думки, вбирає енергетику і віддає потім впродовж свого існування. Найціннішою роботою вважає свої весільні рушники. Попри те, що вишивок у майстрині дуже багато, вона ніколи їх не продає. Каже, що робота «для душі» не оцінюється. НародUA спілкувався із Аліною про її хобі.

Сергій і Наталя Ридванецькі – театральні художники. Сергій – головний художник і сценограф Черкаського академічного муздрамтеатру імені Тараса Шевченка. Його дружина Наталя – художник з костюмів у цьому ж театрі. Їх художній стиль наразі тяжіє до некрикливих, часто однотонних, вишуканих і дещо химерних речей.

Фаня Непийвода – відомий в Черкасах мовознавець, краєзнавець і вчитель. Вона виховала не одне покоління вчителів-мовників, журналістів і просто хороших людей. Роботі в Черкаському національному університету віддала більше 50 років свого життя. У певних колах її знають як активну, розумну та віддану своїй справі жінку-науковця. Сьогодні їй уже за вісімдесят, але вона не припиняє активної громадської та наукової діяльності.

У День захисту дітей ми побачили в Черкасах чимало маленьких і юних чоловіків та жінок. Що може бути святіше за це? Це - найкращі наші люди, найкраще, що є в нашого народу.