Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Людина

Анна Куриленко - актриса Черкаського академічного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка. Вона любить дітей, "справжню каву", а також рано прокидатися і бути вдома сама. Мріє, що колись, можливо, наважиться взяти дитину з дитячого будинку. Продовжує писати справжні, "паперові" листи і надсилати листівки традиційною поштою.

Роман Шрамко - людина з народу, тобто наша людина. Любить подорожувати, слухати рок і бути з "другою половинкою". Він - щасливий. Найяскравіший його спогад з дитинства - "два пальці в розетці". Також запам'ятався "старий" металюга на "Шипіті-2010", який відійшов у той світ через "бухло".

НародUA продовжує публікувати міні-портрети наших людей. Інколи це - відомі публічні особи, інколи - абсолютно непублічні. Іноді - старші й поважні, іноді - молоді й "буйні". Часом це глибинні "сповіді", часом - легкі й поверхневі штрихи. Одним словом, НародUA пише про людей з народу, про вас, якими б різними ви б не були. Зв'яжіться з нами - і ми напишемо про вас.

Відомий балетмейстер Раду Поклітару вважає, що можна жити у маленькому містечку, але при цьому почуватися як у центрі Всесвіту. Також він запевняє, що знає, як зацікавити театром дітлахів, багато жартує і переконує – усе в цьому житті вирішує талант. Пропонуємо вашій увазі окрайці думок від Раду Поклітару.

Відомий письменник і видавець Іван Малкович донедавна плутав Черкаси та Чернігів. Нині ж, побувавши в нашому місті, обіцяє більше так не робити. Студентам він дав таке складне завдання, що вони так і не змогли з ним упоратися – попросив сім разів поспіль повторити скоромовку «Чи ти читав Тичину?». Говорив про все на світі - багато і цікаво. А ще – читав свої вірші. І дав обіцянку невдовзі здивувати читачів «живою казкою» про Снігову Королеву та потішити новими виданнями із серії «УПА». 

17-річна черкащанка Анна Вавілова сьогодні представляє Україну на міжнародному турнірі з фітнесу, бодіфітнесу та бікіні «Riga Pearl 2012» у Латвії. З 9 років дівчина займається фітнесом, акробатикою і спортивними танцями. Навчаючись в університеті, вже працює тренером з фітнесу.

Актор, співець, режисер, провокатор, революціонер, чоловік співачки Наталки Мамалиги і тато своєї доні Данусі Юрко Прокопчук днями святкує день народження. Причому святкує неабияк, а бенефісом у Черкаському академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка. Напередодні дійства НародUA розпитував Юрка про те, як він прийшов у театр замість того, щоб бігати за м’ячем по футбольному полі, чому його називають «хіпі» та про багато інших цікавлющих речей.

Письменник Любко Дереш перебуваючи в Черкасах взяв участь у фестивалі поезії та музики «Вголос», а також потішив своїх шанувальників автограф-сесією та поспілкувався із журналістами. Він не приховував, що зловживав у своїх книгах тим, що називає «моделлю віртуального сексу», розповів, що не читає творів колег-літераторів, переймається через сексизм у рекламі, але не вбачає підстав для паніки після прийняття мовного закону. Пропонуємо вам пряму мову письменника.

Черкаська мисткиня Лідія Колесник куховарить із неабияким натхненням. Каже, що кулінарія для неї - своєрідний спосіб самовираження, на кшталт писанок чи вузлових ляльок. І цитує журналістку та кінорежисерку Джулію Кемерон, яка сказала, що коли їй не пишеться, вона варить супи та пече пироги, бо «від приготування їжі може щось заваритися у прозі, поезії, живописі, музиці». Ми розпитували Лідію про секрети приготування диво-пиріжків.

Анастасія Рясна – біохімік і молода мама. Зі своєю шестимісячною Софійкою Анастасія бере участь в різноманітних публічних заходах у Черкасах, як от у параді дитячих візочків. Анастасія щаслива від того, що віддає дитині сьогодні фактично весь час і все життя. Отримує велике задоволення від вишивання. Наразі Анастасія працює над найбільшою своєю вишитою картиною – сімейним портретом. Крім того, молода мама зберігає і дуже цінує речі, які передалися їй від прабабусі та прапрабабусі. Це і вишита сорочка, якій більше ста років, і рушники, і домоткані полотна… Анастасія Рясна мріє, що в майбутній власній оселі вона облаштує кухню в українському стилі.

У Черкасах під час відкриття фестивалю кам’яних скульптур «Живий камінь» актор і бард Микита Джигурда разом із гуртом «Сад» продемонстрували черкащанкам, що Тарас Шевченко і хард-рок – це не такі вже й непоєднувані речі, як здається на перший погляд. Попри те, що усі страшенно переймалися тим, що Джигурда буде вживати ненормативну лексику і взагалі «чому він може навчити наших дітей», одіозний шоу-мен поводився загалом дуже чемно, розповідав журналістам про духовний фалос і метеликів у грудях, а ще – поливав розгарячілу молодь водою із пляшки й хвацько бігав по сцені з булавою, осідлавши при цьому стійку від мікрофону. Пропонуємо вашій увазі трохи його роздумів про життя-буття, підслуханих і записаних перед концертом.