Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Людина

Сергій і Наталя Ридванецькі – театральні художники. Сергій – головний художник і сценограф Черкаського академічного муздрамтеатру імені Тараса Шевченка. Його дружина Наталя – художник з костюмів у цьому ж театрі. Їх художній стиль наразі тяжіє до некрикливих, часто однотонних, вишуканих і дещо химерних речей.

Фаня Непийвода – відомий в Черкасах мовознавець, краєзнавець і вчитель. Вона виховала не одне покоління вчителів-мовників, журналістів і просто хороших людей. Роботі в Черкаському національному університету віддала більше 50 років свого життя. У певних колах її знають як активну, розумну та віддану своїй справі жінку-науковця. Сьогодні їй уже за вісімдесят, але вона не припиняє активної громадської та наукової діяльності.

У День захисту дітей ми побачили в Черкасах чимало маленьких і юних чоловіків та жінок. Що може бути святіше за це? Це - найкращі наші люди, найкраще, що є в нашого народу.

Яна Шийка - жінка, в якій поєднуються майже непоєднувані речі: краса, інтелект і пристрасть до шаленого адреналіну в крові. Вона - хімік, яка завідує науковою лабораторією. Вона - учасниця усіляких фотоконкурсів моделей. Вона - автогонщиця, постійний учасник різноманітних ралі, інструктор-водій. Живе в Харкові.

Богдан Гдаль - молодий веб-дизайнер. Живе в Києві. Реалізував різні проекти з "етнічною" символікою. Працював і журналістом в газетах та на ТБ. Сьогодні - вільний художник. Любить співати, іноді пише поезію. Зробив собі "народну" бандуру. Потрошку вчиться на ній грати.

Анна Корж – студентка третього курсу черкаської філії Київського національного університету технології та дизайну (спеціальність - графічний дизайн). Вона дуже щира, емоційна і справжня. Дівчина брала участь у перформансах, які відбувалися в рамках проекту «Ніч у музеї». Цього разу головним матеріалом і об'єктом для творчості для неї стало людське тіло. Про те, що що з цього вийшло, ми й розпитували Аню.

Святослав Набутовський – людина цікава. Людина народу. Працює зварювальником у «Черкаситеплокомуненерго». Любить фото, рибалку. Переможець фотоконкурсу НародUA. Його життя – наше життя, життя народу. Без лукавства і масок.

Їй 91 рік. Вона не пам'ятає, який сьогодні день, проте береже в пам'яті і постійно переповідає події минулих літ, які називає «притчами». Катерина Коваленко (у дівоцтві – Прихідько) – уродженка села Кожарки, якого після створення Кременчуцького водосховища вже немає на карті. Нині вона жителька села Рацеве Чигиринського району Черкаської області. НародUA розпитував бабусю, як вона пережила війну. Але відразу зазначимо, що йдеться про таке собі «чтиво для гурманів». Адже подаємо пряму мову практично без змін, бо вважаємо кожне слово бабці Катерини надзвичайно цінним.

Кілька місяців професор Університету Блаффтон (штат Огайо, США) Перрі Буш (Dr. Perry Bush) викладає українським студентам історію Америки. В Україну він приїхав завдяки програмі Фулбрайта (академічний обмін вченими України та США). Цього року цій програмі виповниться 20 років, і за цей час 800 українських вчених відвідали США, а 400 науковців із Америки побували в Україні.

Співачка Марія Бурмака сьогодні в Черкасах розмалювала свою першу писанку під час проведення майстер-класів для дітлахів. Захід відбувався у будівлі обласної філармонії. Усім охочим навчитися писати писанки допомагали майстри зі всієї України, які цього дня спеціально завітали до Черкас. Цікаво, що музичним супроводом дійства став минулорічний альбом Марії Бурмаки, в якому є пісня «Розмалюю писанку». НародUA розпитував співачку про те, чи вдалися перші писанки, а також про громадське життя, недоцільність розчарувань та виборчі промо-тури.