Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Людина

Ярина Квітка - одна із засновниць фрі-фолькового гурту "Фолькнери". Це - такі собі мандрівні музиканти, які на велосипедах подорожують світом і в різних країнах збирають автентичні пісні. Відтак вони осучаснюють або "партачать" цю автентику різноманітними модерними ритмами, стилями і викрутасами. 

Ярина Квітка любить свої яскраві, шалені і страшні сни, на основі яких мріє колись зняти кіно. Вона - як вітер, який постійно міняється. 

В дитинстві Ярина вдягала мамину довгу чорну спідницю на голову (замість волосся), взувала мамине взуття з найвищими підборами, брала щітку для волосся замість мікрофону, розфарбовувалася і верещала-співала перед дзеркалом.

У селі Вікторівка Маньківського району Черкаської області живе скульптор Олекса Коваленко. Дідусеві вже 75 років. Він устиг зробити десятки тисяч надгробних пам’ятників. Проте найбільше пишається кількома своїми роботами. З-поміж них  і пам’ятник жорнам, якими колись розтирали зерно, щоб зробити борошно.

Анна Куриленко - актриса Черкаського академічного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка. Вона любить дітей, "справжню каву", а також рано прокидатися і бути вдома сама. Мріє, що колись, можливо, наважиться взяти дитину з дитячого будинку. Продовжує писати справжні, "паперові" листи і надсилати листівки традиційною поштою.

Роман Шрамко - людина з народу, тобто наша людина. Любить подорожувати, слухати рок і бути з "другою половинкою". Він - щасливий. Найяскравіший його спогад з дитинства - "два пальці в розетці". Також запам'ятався "старий" металюга на "Шипіті-2010", який відійшов у той світ через "бухло".

НародUA продовжує публікувати міні-портрети наших людей. Інколи це - відомі публічні особи, інколи - абсолютно непублічні. Іноді - старші й поважні, іноді - молоді й "буйні". Часом це глибинні "сповіді", часом - легкі й поверхневі штрихи. Одним словом, НародUA пише про людей з народу, про вас, якими б різними ви б не були. Зв'яжіться з нами - і ми напишемо про вас.

Відомий балетмейстер Раду Поклітару вважає, що можна жити у маленькому містечку, але при цьому почуватися як у центрі Всесвіту. Також він запевняє, що знає, як зацікавити театром дітлахів, багато жартує і переконує – усе в цьому житті вирішує талант. Пропонуємо вашій увазі окрайці думок від Раду Поклітару.

Відомий письменник і видавець Іван Малкович донедавна плутав Черкаси та Чернігів. Нині ж, побувавши в нашому місті, обіцяє більше так не робити. Студентам він дав таке складне завдання, що вони так і не змогли з ним упоратися – попросив сім разів поспіль повторити скоромовку «Чи ти читав Тичину?». Говорив про все на світі - багато і цікаво. А ще – читав свої вірші. І дав обіцянку невдовзі здивувати читачів «живою казкою» про Снігову Королеву та потішити новими виданнями із серії «УПА». 

17-річна черкащанка Анна Вавілова сьогодні представляє Україну на міжнародному турнірі з фітнесу, бодіфітнесу та бікіні «Riga Pearl 2012» у Латвії. З 9 років дівчина займається фітнесом, акробатикою і спортивними танцями. Навчаючись в університеті, вже працює тренером з фітнесу.

Актор, співець, режисер, провокатор, революціонер, чоловік співачки Наталки Мамалиги і тато своєї доні Данусі Юрко Прокопчук днями святкує день народження. Причому святкує неабияк, а бенефісом у Черкаському академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка. Напередодні дійства НародUA розпитував Юрка про те, як він прийшов у театр замість того, щоб бігати за м’ячем по футбольному полі, чому його називають «хіпі» та про багато інших цікавлющих речей.

Письменник Любко Дереш перебуваючи в Черкасах взяв участь у фестивалі поезії та музики «Вголос», а також потішив своїх шанувальників автограф-сесією та поспілкувався із журналістами. Він не приховував, що зловживав у своїх книгах тим, що називає «моделлю віртуального сексу», розповів, що не читає творів колег-літераторів, переймається через сексизм у рекламі, але не вбачає підстав для паніки після прийняття мовного закону. Пропонуємо вам пряму мову письменника.

Черкаська мисткиня Лідія Колесник куховарить із неабияким натхненням. Каже, що кулінарія для неї - своєрідний спосіб самовираження, на кшталт писанок чи вузлових ляльок. І цитує журналістку та кінорежисерку Джулію Кемерон, яка сказала, що коли їй не пишеться, вона варить супи та пече пироги, бо «від приготування їжі може щось заваритися у прозі, поезії, живописі, музиці». Ми розпитували Лідію про секрети приготування диво-пиріжків.