Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Людина

Артем Чех - молодий письменник, який періодично практикує дауншифтинг. Його дружина - Ірина Цілик - теж письменниця. Як зізнався НародUA Артем, дружина його тексти критикує-редагує, і в літературному плані він "підкаблучник". Цікаво, що в літературу вже відомий письменник потрапив не зовсім за своєю волею: його книгу "Цього ви не знайдете в Яндексі" надіслав на літературний конкурс товариш. Цей автобіографічний текст і став переможцем конкурсу "Міський молодіжний роман 2007". Артем каже, що рідко дає інтерв'ю і взагалі не дуже публічний. Його життя повністю змінилося після народження сина. Вони залишили Київ і кілька років прожили в селі. Однак коли, як сам розповідає, з'явилися "перші ластівки соціофобії" - повернулися до Києва.

Сергій Чернов уже більше десяти років працює в Зоні. Чорнобильській зоні відчуження. Не боїться радіації. Хоче бути "провідником" у Зоні.

Марина Часовенко працює в університеті і, як притаманно багатьом дівчатам, шаленіє від взуття. Однак мало хто знає, що найбільша її любов – автомобілі. Водити власне авто Марина мріяла ще з шестирічного віку. Без керма вона не уявляла дорослого життя. Маринина мрія здійснилася, однак дівчині цього вже замало. Кілька років тому вона відкрила для себе автослалом – гонки, в яких донедавна вправлялися лише чоловіки. Тепер дівчина не пропускає жодних перегонів. Зараз вона готується до Національних змагань з автослалому, що 27 квітня розпочинаються в Черкасах.

«Дехто вважає, що футбол – справа життя і смерті. Вони помиляються: футбол набагато важливіше», – говорив Білл Шенклі, відомий шотландський тренер. Ще кілька років тому прочитавши це, я б, мабуть, не сприйняла ці слова. Зрозуміти суть допомогло мені знайомство із Дариною Яблонською. Ця маленька, тендітна дівчина не просто захоплюється спортом, а живе ним, особливо футболом. Ні, вона не відома футболістка, не просто емоційна, непостійна фанатка на час матчу, а справді віддана та закохана у футбол прихильниця рідного клубу та збірної.

Вікторія Дорошенко - людина, професія якої - дарувати щастя, сміх і здоров'я. Вона відома як ДоМіСолька, клоунеса, чарівниця, котра дарує дітям і дорослим свято й гарний настрій. Вікторія, крім цього, - психолог і лікарняна клоунеса. Вона створює в Черкасах школу Лікарняної Клоунади для оздоровлення хворих діток, а також їх батьків сміхотерапією, гарним настроєм і просто підтримкою. А ще ДоМіСолька мріє, що в загальноосвітніх школах з'являться уроки щастя. Її антистрес - м'який рудий котик з кульками на "п'ятій точці". Вікторія любить закривати очі і... літати. Пам'ятає, як у дитинстві її врятували подруга і Янгол, коли вона провалилася під лід. А ще згадує стан неймовірного щастя, як вони із двоюрідною сестричкою бігали босоніж полями і струмками в Каневі, рахуючи жабенят.

«Митцем треба народитися»... Вкотре переконуюсь у цьому. Скільки не бери в руки олівець і аркуш паперу, фарби і ватман, кусок металу і кувалду, якщо не маєш хисту, то не отримаєш того результату, до якого прагнеш. І справді, мабуть, митцем треба народитися. Народитися, а потім зуміти все життя ним бути.

Зінаїда Луценко - вчителька з Монастирищенського району Черкаської області. Вона презентувала у Черкасах свою книгу «Необдумана Міловиця». Книга – своєрідний посібник для дівчат, які хочуть вийти заміж. Ще авторка називає її завершеною історією про Ромео і Джульєтту. Торік рукопис Зінаїди Луценко здобув другу премію у міжнародному літературному конкурсі романів, кіносценаріїв, п'єс, пісенної лірики та творів для дітей «Коронація слова». Зінаїда Луценко живе у селі Цибулів. У місцевій школі вона викладає українську мову та літературу, паралельно здійснюючи свою дитячу мрію стати письменницею.

Галина Поступайло - людина НародуUA. Вона дуже багато читає, інколи сама пише. Галина щаслива, коли не потрібно поспішати і є "стабільна різноманітність". Дуже любить донечку Євгенію. З коханим Романом познайомилась в соцмережі. Найбільше їй смакують суші, шоколад з мигдалем, сир і риба. Після пригоди з дідусем побоюється води. Працює в маркетинговій компанії. Любить активний відпочинок на природі.

Світлана Спасібіна - людина світла і хороша. Цим вона вже є незвичайною. Вона - людина, про яких пише НародUA. Світлана любить дітей і страшенно щаслива, коли чує "блю-блю" від своєї племінниці. Тому мріє стати мамою. В дитинстві Світлана була ще тою "пацанкою", яка билася з хлопцями. Вона практикує спонтанні поїздки в різні куточки України, а ще може танцювати цілу ніч... Вона також любить звичайні "старі" фотоальбоми, а не комп'ютерні фото. Світлана - "звичайна" дівчина, тобто не є "зіркою" в пресі.

Олену Желєзняк називають іноді "кульбабкою". Вона страшенно любить сонце, як і своє "сонячне" волосся. Олена раніше не читала поезію, або, принаймні, вважала її дуже нудною. Сьогодні вона - поетеса... Крім того, вона вважає себе інопланетянкою-комуністкою і намагається всіх любити.