Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Людина

Ірена Карпа закликала не розбазарювати енергію у соціальних мережах, зізналася, як знімає стрес, і порадила, куди слід посилати внутрішніх цензорів. За словами Ірени, дуже важливо – не зраджувати своїй дитячій мрії. Про це письменниця розповіла слухачам Осінньої літературної школи.

Його називають «корифеєм українського детективу» і «найбільш писучим» сучасним письменником. Андрій Кокотюха прочитав слухачам Осінньої літературної школи лекцію про «героїв нашого часу». З-поміж іншого зізнався у цілковитій неспроможності писати еротичні сцени, а також порадив усім початківцям навчитися «розповідати історії». Наостанок «корифей» скрушно визнав, що «українська література говорить жіночим голосом», а «білий гетеросексуальний чоловік втрачає свої позиції».

Молодий український письменник, автор першого технотрилера в Україні Максим Кідрук відвідав Черкаси для презентації свого нового роману «Твердиня». Але цього разу Максим не обмежився лише літературою, він розповів про своє життя, натхнення, любовну лінію в житті... Письменник вважає Черкаси своїм найкращим дебютом (йдеться про презентацію технотрилера «Бот» у березні цього року), тому був відвертий з черкащанками. Зустріч із письменником у Черкасах організувала ГМО «Книжковий маестро».

Анна Сенік відома своїми «етнічними» фотосесіями. І не тільки. Вона почала фотографувати в українському стилі приблизно рік тому. Творчий псевдонім Анни Сенік - Ładna Kobieta, тобто гарна жінка (з польської). Фотограф намагається формувати напрям українського автентичного фото. Ładna Kobieta співпрацює з різними майстрами, колекціонерами старовинного одягу й усіма тими, хто зберігає автентичні, старовинні речі. Саме у зберігачів цієї самобутньої культури, а також у знайомих Анна Сенік бере одяг та інші аксесуари для своїх етнічних фотосесій.

Анастасія Федченко особливо чутлива до екології. Вона любить книги. Купує, читає, зокрема і в київському метро. Економить на іншому. Улюблена річ - вишиванка. Уже два роки Анастасія Федченко пере безфосфатними порошками, максимально економить воду й електроенергію. Навіть купує сміттєві пакети, які розкладаються за 3 роки. Ось така вона - молода журналістка.

Яна Дубинянська - відома письменниця. Виховує трьох дітей і вважає, що це в нинішній час - не «відвага», а величезне задоволення. Яна видала вже десять романів і декілька збірок малої прози, отримавши кілька літературних премій. Свій мистецький шлях розпочинала як художниця. Втім, сьогодні таємничо називає це «неактуальним» і не хоче розповідати про своє «живописне життя».

Яна Дубинянська зізнається, що не уявляє себе без моря, дітей, любові, Криму і ... довгого волосся. Письменниця таки повернулася до рідного Криму, купивши будиночок між Феодосією і Орджо, який робить її щасливою. Яна вже посадила квіти й «урочисто» пообіцяла наступного року зайнятися садом і виноградом.

Зоя Бойченко - на диво активна в громадському житті. Урешті, незвично в Україні бачити дівчину, яка проводить різноманітні акції, керує організацією абощо. Симпатичну і майже завжди усміхнену. Одним словом, Зоя Бойченко - така собі «спортсменка й активістка». З дитинства вона пам'ятає фактично щоденні заняття в різноманітних секціях, запахи і звуки спортзалу. Спортивні змагання їй навіть сняться.

Санкт-петербурзьке видавництво "Написано пером" на днях видало електронну книгу Валерія Макеєва "Тайный монах". Такий собі гостросюжетний і водночас психологічно-містичний фільм в текстовому форматі з елементами наукової фантастики. Якоюсь мірою автобіографічний детектив про Україну в пострадянський період та "надможливості" людини. Проте, мало хто знає, що Валерій Макеєв - не тільки письменник, але і юрист, підприємець, музикант...

Роман Рось - скрипаль, джазмен, один із засновників легендарного львівського гурту "Мертвий півень", організатор різноманітних мистецьких фестивалів. Однак ми з ним зустрілись у зовсім іншій стихії - на козацькій чайці. Роман Рось, окрім іншого, - отаман козацької чайки "Спас". Він розповів НародUA про свої пригоди на давньому бойовому кораблі козаків, зокрема й про те, як французи на чайці наркотики шукали. Проте найбільше випробування для історичних українських кораблів, як виявилося, - наші чиновники й митники.

Стас Шумлянський грається "коряжками", любить роззутися й посидіти під деревом. Займається кундаліні-йогою, а також різноманітними проектами, в том числі "Молодим радіо". Народився в Житомирі. Живе в Києві. До 5-ти років Стас грався тільки з сестрою та її подругами й практично не гуляв у дворі. Відчуття "потоку справжнього життя", як і перший сексуальний досвід, прийшло у 16 років в таборі "Артек". Серйозно захоплювався історією, вивчав політологію. Але це все - вже в минулому. Покладається на інтуїцію і спонтанність. Вважає, що світ добрий, а все, що відбувається, розвиває.