Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Людина

Сашко Муренко, 28-річний житель міста Черкаси, батько двох дітей, знайшов своє хобі у…. каві. “Кава – це такий напій, який завжди повинен бути готовий. Якщо ти очікуєш каву, значить вона або ще не готова, або вже псується. Кава, на відміну від чаю, який можна заварювати навіть тричі, вимагає чесного, щирого відношення “зараз, або вже не треба”, - каже Сашко. Чай – це процес, тоді як кава – це момент та процес.

Світлана Зарва – талановита дівчина, яка не уявляє своє життя без співу. Це вона усвідомила ще з самого дитинства, коли її запитали: «Ким ти хочеш бути?». Вона без роздумів відповіла: «Співачкою». Сьогодні ж Світлана не може пояснити, чому відповідь була саме такою, але без сумніву може сказати, що вона була правильною.

Людмила Шилімова-Ганзенко - відома художниця. Керамічні ляльки-мотанки, певно, вже стали обличчям пані Людмили. Мистецькі проекти Людмили Шилімової-Ганзенко «Мала планета Україна» і «Рятуйте ляльку!» мандрували Україною, відкривши для багатьох поєднання, здавалось би, різних світів мистецтва. Людмила Шилімова-Ганзенко розповіла НародUA про різні невідомі "розділи" свого життя. Мало хто знає, що художниця ледь не стала професійною спортсменкою. В дитинстві гралася в козаки-розбійники, а потім любила гратися в схованки в скирті соломи після обжинків. Двічі на день займалася плаванням, отримавши другий дорослий розряд. Коли стало нецікаво, серйозно зайнялася мистецтвом. Фактично відразу ж мала персональну виставку в школі. "Сухопутний" Львів поєднався з річковими Черкасами. Запах Дніпра довго переслідував Людмилу Шилімову-Ганзенко, а потім "вивітрився"...

Коли стверджують, що українські дівчата найгарніші у світі, то забувають додавати, що вони ще й найспортивніші. Безперечним доказом цього є Наталка Шуляковська. Вона чарівна, має модельну зовнішність, зріст - 183 см, постійно доглядає за собою і завжди пам’ятає, що життя – це рух. Саме тому з 15 років дівчина почала активно займатися спортом.

Мухомори можна їсти, якщо бути «відкритими до них душею». Кроти помирають, коли нічого не їдять упродовж чотирьох годин. Бальзака небезпечно читати у підлітковому віці, бо тебе можуть звинуватити в аморальності. А процес створення довгого роману можна порівняти із тривалим тяганням важезного мішка на плечах... У книгарні «Є» під час презентація дитячої книги «Хто зробить сніг», яку Тарас Прохасько написав разом зі своєю дружиною Мар'яною, Богдані Матіяш вдалося дуже гарно «розговорити» автора. НародUA «підслухав» виважений, але від того не менш несподіваний та відвертий потік свідомості письменника.

Привітна посмішка, вогонь в очах та бажання ділитися своїм талантом – саме такою є керівник школи танцю «Престиж» Олена Круглова. Дівчина займається хореографією з самого дитинства і має великі досягнення. Олена - майстер спорту з фітнесу, учасниця міжнародних конкурсів та всеукраїнських змагань з сучасних танців. У 2012 році стала чемпіонкою України з фітнесу у федерації NABBA (National Amateur Bodybuilders Association). Вважає, що танці допомагають людям вести здоровий спосіб життя.

Оксана Забужко провела майстер-клас для слухачів Осінньої літературної школи. У кулуарах говорили, що ймовірність проведення була дуже незначною. Мовляв, письменниця надто зайнята. Потім, коли «нарешті сталося», потік вражень ще довго не вщухав. Оксана Забужко потішила всіх щирістю та простотою, феєрично розмахуючи руками, немов диригуючи оркестром... Подаємо уривки «надиригованого».

Альона Озерова – студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Ця чуйна, мила дівчина має дуже талановиті руки. Вона працює у стилі «Handmade» трохи менше року. Дівчина намагається втілити красу ручної роботи у своїх іграшках, використовуючи для цього натуральні матеріали. Вважає, що творчість – це її життя.

Влад Кучеренко - молодий фотограф та творець соціальних роликів. Народився у місті Шпола, що на Черкащині. Навчався у Черкаському національному університеті ім. Б.Хмельницького. За фахом історик. Розпочинав свою кар'єру з примітивних шкільних роликів. Для нього здоровий спосіб життя - понад усе. Це він намагається показати у своїх роботах. Учасник багатьох відомих конкурсів в Україні, а також їх переможець. Говорить, що залежний від суспільної думки. Для нього важливо, як його витвір сприйме загал. На думку Влада, фотографія - це більше комерція, а відео - більш творча робота. Та все ж фотографує. Фотосесії здебільшого проводить у стилі «Love Story». Говорить, що подобається знімати закоханих, бо «від них іде тепло й світло».

Любко Дереш розповів про спокусу кинути виклик Богові або ж поєднатися з Ним, а також про особистий досвід конкуренції з "вищими силами" і досвід вмирання. Письменник пригадав свої спроби умертвіння й те, як відчув наближення смерті. "Спірітус контра спірітум" або "спирт проти духа" - велика проблема письменників усіх часів і народів. Ще одне випробування - коли ти різко вриваєшся в колективне підсвідоме й переживаєш трагедію... Зрештою, якою б страшною не була темна ніч душі, після неї настає світанок. У цьому Любко Дереш запевнив слухачів Осінньої літературної школи. Він прочитав лекцію на тему «Письменник і смерть. Мій досвід вмирання». Втім, Дереш ділився не лише своїм досвідом, але й відкривав "таємниці" Бориса Акуніна, Крістіни Гроф, Івана від Хреста, Хемінгуея, Ясунарі Кавабати, Джойса, Булгакова, Єсєніна та багатьох інших письменників, психоаналітиків та філософів. Під час лекції Любка Дереша ніхто не постраждав.