Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Людина

Любко Дереш розповів про спокусу кинути виклик Богові або ж поєднатися з Ним, а також про особистий досвід конкуренції з "вищими силами" і досвід вмирання. Письменник пригадав свої спроби умертвіння й те, як відчув наближення смерті. "Спірітус контра спірітум" або "спирт проти духа" - велика проблема письменників усіх часів і народів. Ще одне випробування - коли ти різко вриваєшся в колективне підсвідоме й переживаєш трагедію... Зрештою, якою б страшною не була темна ніч душі, після неї настає світанок. У цьому Любко Дереш запевнив слухачів Осінньої літературної школи. Він прочитав лекцію на тему «Письменник і смерть. Мій досвід вмирання». Втім, Дереш ділився не лише своїм досвідом, але й відкривав "таємниці" Бориса Акуніна, Крістіни Гроф, Івана від Хреста, Хемінгуея, Ясунарі Кавабати, Джойса, Булгакова, Єсєніна та багатьох інших письменників, психоаналітиків та філософів. Під час лекції Любка Дереша ніхто не постраждав.

Ірена Карпа закликала не розбазарювати енергію у соціальних мережах, зізналася, як знімає стрес, і порадила, куди слід посилати внутрішніх цензорів. За словами Ірени, дуже важливо – не зраджувати своїй дитячій мрії. Про це письменниця розповіла слухачам Осінньої літературної школи.

Його називають «корифеєм українського детективу» і «найбільш писучим» сучасним письменником. Андрій Кокотюха прочитав слухачам Осінньої літературної школи лекцію про «героїв нашого часу». З-поміж іншого зізнався у цілковитій неспроможності писати еротичні сцени, а також порадив усім початківцям навчитися «розповідати історії». Наостанок «корифей» скрушно визнав, що «українська література говорить жіночим голосом», а «білий гетеросексуальний чоловік втрачає свої позиції».

Молодий український письменник, автор першого технотрилера в Україні Максим Кідрук відвідав Черкаси для презентації свого нового роману «Твердиня». Але цього разу Максим не обмежився лише літературою, він розповів про своє життя, натхнення, любовну лінію в житті... Письменник вважає Черкаси своїм найкращим дебютом (йдеться про презентацію технотрилера «Бот» у березні цього року), тому був відвертий з черкащанками. Зустріч із письменником у Черкасах організувала ГМО «Книжковий маестро».

Анна Сенік відома своїми «етнічними» фотосесіями. І не тільки. Вона почала фотографувати в українському стилі приблизно рік тому. Творчий псевдонім Анни Сенік - Ładna Kobieta, тобто гарна жінка (з польської). Фотограф намагається формувати напрям українського автентичного фото. Ładna Kobieta співпрацює з різними майстрами, колекціонерами старовинного одягу й усіма тими, хто зберігає автентичні, старовинні речі. Саме у зберігачів цієї самобутньої культури, а також у знайомих Анна Сенік бере одяг та інші аксесуари для своїх етнічних фотосесій.

Анастасія Федченко особливо чутлива до екології. Вона любить книги. Купує, читає, зокрема і в київському метро. Економить на іншому. Улюблена річ - вишиванка. Уже два роки Анастасія Федченко пере безфосфатними порошками, максимально економить воду й електроенергію. Навіть купує сміттєві пакети, які розкладаються за 3 роки. Ось така вона - молода журналістка.

Яна Дубинянська - відома письменниця. Виховує трьох дітей і вважає, що це в нинішній час - не «відвага», а величезне задоволення. Яна видала вже десять романів і декілька збірок малої прози, отримавши кілька літературних премій. Свій мистецький шлях розпочинала як художниця. Втім, сьогодні таємничо називає це «неактуальним» і не хоче розповідати про своє «живописне життя».

Яна Дубинянська зізнається, що не уявляє себе без моря, дітей, любові, Криму і ... довгого волосся. Письменниця таки повернулася до рідного Криму, купивши будиночок між Феодосією і Орджо, який робить її щасливою. Яна вже посадила квіти й «урочисто» пообіцяла наступного року зайнятися садом і виноградом.

Зоя Бойченко - на диво активна в громадському житті. Урешті, незвично в Україні бачити дівчину, яка проводить різноманітні акції, керує організацією абощо. Симпатичну і майже завжди усміхнену. Одним словом, Зоя Бойченко - така собі «спортсменка й активістка». З дитинства вона пам'ятає фактично щоденні заняття в різноманітних секціях, запахи і звуки спортзалу. Спортивні змагання їй навіть сняться.

Санкт-петербурзьке видавництво "Написано пером" на днях видало електронну книгу Валерія Макеєва "Тайный монах". Такий собі гостросюжетний і водночас психологічно-містичний фільм в текстовому форматі з елементами наукової фантастики. Якоюсь мірою автобіографічний детектив про Україну в пострадянський період та "надможливості" людини. Проте, мало хто знає, що Валерій Макеєв - не тільки письменник, але і юрист, підприємець, музикант...

Роман Рось - скрипаль, джазмен, один із засновників легендарного львівського гурту "Мертвий півень", організатор різноманітних мистецьких фестивалів. Однак ми з ним зустрілись у зовсім іншій стихії - на козацькій чайці. Роман Рось, окрім іншого, - отаман козацької чайки "Спас". Він розповів НародUA про свої пригоди на давньому бойовому кораблі козаків, зокрема й про те, як французи на чайці наркотики шукали. Проте найбільше випробування для історичних українських кораблів, як виявилося, - наші чиновники й митники.