Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Людина

Роман Рось - скрипаль, джазмен, один із засновників легендарного львівського гурту "Мертвий півень", організатор різноманітних мистецьких фестивалів. Однак ми з ним зустрілись у зовсім іншій стихії - на козацькій чайці. Роман Рось, окрім іншого, - отаман козацької чайки "Спас". Він розповів НародUA про свої пригоди на давньому бойовому кораблі козаків, зокрема й про те, як французи на чайці наркотики шукали. Проте найбільше випробування для історичних українських кораблів, як виявилося, - наші чиновники й митники.

Стас Шумлянський грається "коряжками", любить роззутися й посидіти під деревом. Займається кундаліні-йогою, а також різноманітними проектами, в том числі "Молодим радіо". Народився в Житомирі. Живе в Києві. До 5-ти років Стас грався тільки з сестрою та її подругами й практично не гуляв у дворі. Відчуття "потоку справжнього життя", як і перший сексуальний досвід, прийшло у 16 років в таборі "Артек". Серйозно захоплювався історією, вивчав політологію. Але це все - вже в минулому. Покладається на інтуїцію і спонтанність. Вважає, що світ добрий, а все, що відбувається, розвиває.

Дзензелівка - це село в Маньківському районі, що на Черкащині. Тут можна не лише "падати на дзен", а й "падати на дзен", слухаючи класичну музику. Завдяки студентові Національної музичної академії України імені Петра Чайковського Павлові Лисому в Дзензелівці чотири роки поспіль проводяться Вечори класичної музики. Павло - лауреат піаністичних конкурсів в Україні (2004, 2008, 2011) та Франції (2013). Ми говорили з ним про те, чому Дзензелівку називають "центром світової цивілізації", як через пісню "Ой ти, дівчино зарученая" можна поставити під загрозу музичну кар'єру, а також про чиновників, котрі не виконують своїх обіцянок і "подумки" підтримують цікаві ініціативи.

Галина Дудар - учитель математики. Живе в Тернополі. Учителює уже близько 30 років. Крім того, пані Галина - майстер з виготовлення ляльок-мотанок. Вона любить робити витинанки, подорожувати, читати і збирати фольклор. Жінка зізнається, що її чоловік варить просто неймовірну каву, і вони вже просто не уявляють свого життя без спілкування за філіжанкою кави. А якщо додати до цього ще чорний шоколад з горіхами й гарну музику, то виходить справжнє блаженство. Вона - щаслива. Має трьох дітей, про яких завжди мріяла. Серед своїх речей жінка з особливим теплом виокремлює коралове намисто прапрабабусі, якому вже більше ста років. Коли сумно, Галина Дудар слухає Квітку Цісик, а також читає Лесю Українку.

Тяжко сьогодні знайти людину, яка не скаржиться на себе, свою долю, рідних та близьких, а навпаки радіє та дякує Богу за все, чого змогла досягнути у цьому житті. Серед таких людей – Марія Петрівна Пилипенко. Вона обожнює свою родину, роботу, має надійну підтримку з боку рідних, а тому випромінює справжнє, щире людське тепло. Марія Петрівна - директор дитячого будинку. Вкотре спілкуючись із цією жінкою, я все більше переконуюсь, що її мудрість та ніжність здатні творити чудеса. Вона завжди привітна, спокійна, стримана. Вона вміє по-справжньому щиро радіти та знає рецепт людського щастя.

Артем Чех - молодий письменник, який періодично практикує дауншифтинг. Його дружина - Ірина Цілик - теж письменниця. Як зізнався НародUA Артем, дружина його тексти критикує-редагує, і в літературному плані він "підкаблучник". Цікаво, що в літературу вже відомий письменник потрапив не зовсім за своєю волею: його книгу "Цього ви не знайдете в Яндексі" надіслав на літературний конкурс товариш. Цей автобіографічний текст і став переможцем конкурсу "Міський молодіжний роман 2007". Артем каже, що рідко дає інтерв'ю і взагалі не дуже публічний. Його життя повністю змінилося після народження сина. Вони залишили Київ і кілька років прожили в селі. Однак коли, як сам розповідає, з'явилися "перші ластівки соціофобії" - повернулися до Києва.

Сергій Чернов уже більше десяти років працює в Зоні. Чорнобильській зоні відчуження. Не боїться радіації. Хоче бути "провідником" у Зоні.

Марина Часовенко працює в університеті і, як притаманно багатьом дівчатам, шаленіє від взуття. Однак мало хто знає, що найбільша її любов – автомобілі. Водити власне авто Марина мріяла ще з шестирічного віку. Без керма вона не уявляла дорослого життя. Маринина мрія здійснилася, однак дівчині цього вже замало. Кілька років тому вона відкрила для себе автослалом – гонки, в яких донедавна вправлялися лише чоловіки. Тепер дівчина не пропускає жодних перегонів. Зараз вона готується до Національних змагань з автослалому, що 27 квітня розпочинаються в Черкасах.

«Дехто вважає, що футбол – справа життя і смерті. Вони помиляються: футбол набагато важливіше», – говорив Білл Шенклі, відомий шотландський тренер. Ще кілька років тому прочитавши це, я б, мабуть, не сприйняла ці слова. Зрозуміти суть допомогло мені знайомство із Дариною Яблонською. Ця маленька, тендітна дівчина не просто захоплюється спортом, а живе ним, особливо футболом. Ні, вона не відома футболістка, не просто емоційна, непостійна фанатка на час матчу, а справді віддана та закохана у футбол прихильниця рідного клубу та збірної.

Вікторія Дорошенко - людина, професія якої - дарувати щастя, сміх і здоров'я. Вона відома як ДоМіСолька, клоунеса, чарівниця, котра дарує дітям і дорослим свято й гарний настрій. Вікторія, крім цього, - психолог і лікарняна клоунеса. Вона створює в Черкасах школу Лікарняної Клоунади для оздоровлення хворих діток, а також їх батьків сміхотерапією, гарним настроєм і просто підтримкою. А ще ДоМіСолька мріє, що в загальноосвітніх школах з'являться уроки щастя. Її антистрес - м'який рудий котик з кульками на "п'ятій точці". Вікторія любить закривати очі і... літати. Пам'ятає, як у дитинстві її врятували подруга і Янгол, коли вона провалилася під лід. А ще згадує стан неймовірного щастя, як вони із двоюрідною сестричкою бігали босоніж полями і струмками в Каневі, рахуючи жабенят.