Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Людина

Анна Дегтярьова – героїня рубрики «Людина». «Обожнюю відчуття, коли в аеропорту видають посадковий квиток на літак, і ти йдеш у зону «між небом і землею» пити каву та мріяти. Подорожі – це книга, яка допомагає знаходити відповіді на питання будь-якої складності», – розповідає дівчина.

Тетяна Павленко – героїня  рубрики «Людина». «Вірю в те, що в Світі є лише ми та дзеркала, що відображують всю нашу сутність», – розповідає дівчина.

Віталій Горбуленко - герой  рубрики «Людина». «Нині прийшов час змін, і я став військовим. Можливо, моя романтична вдача не надто співставляється із грубою військовою справою. Але всі ми прагнемо перемоги. А перемагає завжди Любов, котра є мірилом усіх вчинків. Тому я тут», - розповідає він.

Боісіда (Олена Березюк) – героїня рубрики «Людина». «Люблю сісти на ліжко, підкласти під спину десяток подушок і мовчки любити цей світ», – розповідає дівчина.

Тетяна Педан – героїня  рубрики «Людина». «Партнери й труднощі у стосунках спонукали до творчості, і замість архітектора будівель я стала архітектором душ», – розповідає дівчина.

Лариса Ясінська – героїня  рубрики «Людина». «Найбільше люблю переробляти старі речі, давати їм нове життя, тоді здається ніби не просто торкаєшся історії, але й стаєш частиною її», – розповідає вона.

Владислав Бочаров - герой рубрики «Людина». «Якби я був на місці себе перед вступом на перший курс, я в б взагалі не пішов до універу, а відразу почав вчити програмування, Data Science, машинне навчання і робити якісь реальні речі», - розповідає він.

Лілія Войтків – героїня рубрики «Людина». «Мені пощастило. Дуже пощастило. У мене є, від кого почути щире «люблю», і є, кому це сказати», – розповідає дівчина.

Тетяна Стадник – одна з тих людей, хто отримує задоволення від щастя інших: починаючи з допомоги та навчання шляхом громадських проектів та закінчуючи розважанням друзів грою на гітарі та душевним співом. «Мрію про єднання та порозуміння всіх нас, на кожній вулиці, у кожному місті чи селі, у кожній точці земного шару, незважаючи ні на що. Вірю, що одного дня усі ми матимемо на меті зрозуміти один одного», - зізнається дівчина у інтерв’ю НародUA.

Вікторія Крижанівська – героїня рубрики «Людина». «Якщо хочеш жити – живи, тобто рухайся, роби кожен день цікавим і не ний!», – наголошує дівчина.