Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Людина

Анатолій Шевчик - герой рубрики «Людина». «Стараюся кожного дня дізнаватися та придумувати щось нове. Роблю моделі орігамі, виготовляю з систем для крапельниць багатогранники, безпечну зброю для тренувань», - розповідає він.

Оля Микитка – героїня рубрики «Людина». «Я б хотіла володіти надсилою - силою, що лікує душі, адже життя приносить так багато гірких моментів, які закарбовуються назавжди. Хочеться одним рухом чарівної палички розчиняти накопичений біль.», – говорить вона.

Настя Гудзовська – героїня рубрики «Людина». «Не думаю, що моя так звана творчість є дуже серйозною, але одне можу сказати точно - після кожного написаного вірша мені стає тепліше і затишніше на душі», – розповідає вона.

Олена Галунець – героїня рубрики «Людина». «Я думаю, якби в мене була купа вільного часу, то я би писала набагато гірші твори», – розповідає вона.

Олена Назарова не надто схожа на пересічних відеоблогерів. Побудувавши власний стиль на самоіронічному гуморі, що межує з підняттям серйозних проблем, дівчина так і залишилася гіком-інтровертом і надає перевагу вечору за переглядом серіалу компанії колег по хобі. «Якщо виказується суб’єктивна оцінка, саме суб’єктивна: ти дурний, злий, жахливий, некрасивий, краще за все зайти і подивитися, що за людина це написала. Якщо це не той, з ким тобі б захотілося ввечері випити пива, то нащо воно тобі треба?!», - з посмішкою радить героїня.

Анастасія Жупинас – героїня рубрики «Людина». «Співаючи, граючи на клавішних, пишучи вірші та прозу, я відчуваю, як кожна моя клітина наповнюється метою та сенсом.», – розповідає дівчина.

Діана Целюк – героїня рубрики «Людина». «Знаєте, в кожному поеті  інший світ, навіть інша галактика, де свої закони, принципи й моралі. Я пишаюся тим, що можу володіти словом, і що така велич впала саме на моє серце.», – розповідає дівчина.

Михайло Стан - герой рубрики «Людина». «З дитинства, коли ще не було інтернету, я дуже захоплювався читанням книг. Мене вабив той невидимий світ, та романтика минулих століть», - розповідає він.

Ілона Буц – героїня рубрики «Людина». «Пишу на теми, які мене зачепили: від проблеми батьків і дітей, урбанізації та до легалізації дітовбивства.», – розповідає дівчина.

Марина Миколаєнко – героїня рубрики «Людина». «Своєю поезією я намагаюся достукатися до сердець інших людей. Для мене поезія – це не просто покликання, це – явище спадкове», – розповідає дівчина.