Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Людина

Віолетта Хомут – героїня рубрики «Людина». «Я зняла два відео для магазину косметики, за що отримала свою першу «зарплату» - помаду від фірми «NYX», – розповідає дівчина.

Марічка Мишок – героїня рубрики «Людина». «Мого типу перфекціоністи люблять кіно, фотографію, літературу і креатив в усьому цьому!», – розповідає дівчина.

Микола Романюк - герой рубрики «Людина». «За декілька кілометрів від мого селища вздовж річки Березівки (за спогадами самого поета) у віці 9-10 років малолітній Тарас Шевченко подорожував разом з батьком чумацькою валкою, певно, його дух, який вкорінився в нашім краї, передався і мені», - розповідає він.

Іра Пам`ятай – героїня рубрики «Людина». «Моя мрія – як і у всіх поетів, хто ще не видав свою збірку на папері, видатися на папері. Мрія – бути почутою якомога більшою аудиторією слухачів та читачів», – розповідає дівчина.

Софія Лой - героїня рубрики «Людина» на НародUA. Вона любить танцювати і фотографувати.

Христя Лускавець - героїня рубрики «Людина» на НародUA. Більше всього Христя любить малювати. Вона вирізняється різними стилями одягу. Найбільше задоволення Христя отримує, відпочиваючи в Карпатах.

Олена Матюшина - героїня рубрики «Людина» на Народ UA. Вона дуже педантична особа, вимоглива до себе та до інших людей. Олена любить тварин.

Дарiя Сафронюк - героїня рубрики «Людина» на Народ UA. Дарина вважає, що її характеризує як людину зацікавленість, непостійність, емоційність і творчість.

Анна Косяк - героїня рубрики «Людина» на НародUA. Вона є активісткою Відкритого Суду. Обожнює архітектуру і музику.

Аліна Гаврюшенко - героїня рубрики «Людина» на НародUA. Найбільше Аліну характеризує  неоднозначне почуття гумору й теплота. До своїх хобі вона відносить малювання аквареллю та фотографування на плівку.