Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Людина

Наталія Дмитренко – героїня рубрики «Людина» на НародUA. Обожнює читати фантастику, експериментувати з різними рецептами, точніше, чаклувати на кухні.

Ольга Кравчук – героїня  рубрики «Людина». «І наче все вже в моєму житті було, але разом з тим, ще стільки попереду!», – розповідає дівчина.

Соломія Мардарович – героїня рубрики «Людина». «Я стараюсь помічати щось дивовижне, незвичайне у кожному подиху вітру, у кожній морській хвилі», – розповідає дівчина.

Вікторія Підвальна - героїня рубрики «Людина». «У мене є дві звички: рано вставати та ніколи не відмовляти людям в допомозі», - запевняє вона.

Єва Жасминова – героїня  рубрики «Людина». «Знаючи кожну вуличку в місті, я точно розумію, куди піти за натхненням, де поплакати, а куди податись, коли просто «ноги несуть», – розповідає дівчина.

Любочка Грибочок – героїня рубрики «Людина». «Моє життя - як фільм, інколи аж не віриться, що це реальність», – розповідає дівчина.

Яскраві теплі кольори, культура різних народів світу, зворушливі чібі-персонажі та маленька історія, що приховані у візерунку подолу сукні чи майже непомітному вигині брів, – це лише невелика частина естетики та стилю мисткині Тетяни Хлонь. Натхненно розповідаючи про витоки свого хобі, від драматичних дитячих скетчів про коників і до кар’єри викладача та учасника фестивалей, Тетяна Хлонь мов проводить усіх охочих за лаштунки казкового світу, який створює за допомогою пензлика та фарб.

Ольга Застеба – героїня  рубрики «Людина». «І у всьому цьому ти пишеш-пишеш вірші, перетворюючи реальність навколо на фіалкову чи ірисову, красиву і світлу із гірчинкою кави», – розповідає дівчина.

Надія Проців – героїня  рубрики «Людина». «Коли мені потрібно вирішити щось важливе, то я залишаюсь на певний час на самоті, гуляючи Набережною і слухаючи улюблену музику», – розповідає дівчина.

Діана Будкевич – героїня  рубрики «Людина». «Я живу у Львові – місті вітрів і творчості, жила у Києві – місті, де вивчила найкрасивішу норвезьку мову, хочу жити в Дюссельдорфі – місті, сповненому драйву і спокою, місті, де в парках бігають кролики і вічно шумить Рейн», – розповідає дівчина.