Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Людина

Михайло Стан - герой рубрики «Людина». «З дитинства, коли ще не було інтернету, я дуже захоплювався читанням книг. Мене вабив той невидимий світ, та романтика минулих століть», - розповідає він.

Ілона Буц – героїня рубрики «Людина». «Пишу на теми, які мене зачепили: від проблеми батьків і дітей, урбанізації та до легалізації дітовбивства.», – розповідає дівчина.

Марина Миколаєнко – героїня рубрики «Людина». «Своєю поезією я намагаюся достукатися до сердець інших людей. Для мене поезія – це не просто покликання, це – явище спадкове», – розповідає дівчина.

Тетяна Удод – героїня рубрики «Людина». «Ти можеш подружитися з Ремарком, пережити захопливу пригоду з Кінгом або поринути углиб думок Канта», – запевняє дівчина.

Лідія Бурак – героїня рубрики «Людина». «Книга дає мені емоцію, думку та слово. Щось неймовірне відбувається, коли слово переходить через призму моєї уяви», – розповідає дівчина.

Анна Корінь - героїня рубрики «Людина» на Народ UA. Найважливіші події в своєму житті вона пов’язує з кінними змаганнями.

Лерія Кот – героїня рубрики «Людина». «Усе, що я маю – це навіть не талант, це результат тяжкої праці», – розповідає дівчина.

Оксана Герун – прихильниця активного способу життя, любителька західних поп-течій та затятий турист. Зростаючи серед живописної української природи, дівчина надихнулася духом мандрів і мрійництва, які привели її аж до далекої Америки. «Взагалі, стереотипи про США - це не зовсім та річ, якій слід довіряти, тому що люди тут різні, зовсім різні. У них немає ніяких особливих рамок. Представники різних субкультур, наприклад, можуть розгулювати і зовсім не хвилюватися, що хтось на них покаже пальцем», - натхненно каже героїня.

Аліна Пилипчук – героїня рубрики «Людина». «Раніше дуже любила писати листи та переписуватися з іншими людьми. Лист - це для мене була така річ, де можна було думати, креслити, логічно формулювати думку», – розповідає дівчина.

Віолетта Хомут – героїня рубрики «Людина». «Я зняла два відео для магазину косметики, за що отримала свою першу «зарплату» - помаду від фірми «NYX», – розповідає дівчина.