Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Людина

"Можна переживати біль, і водночас залишатися щасливою. Можна проходити через неймовірні труднощі і живити себе та інших своїм щастям", – розповідає Олена Татьянченко – героїня Щастя на НародUA.

"Я та особистість, яка не вірить в чудо, але вірить в силу енергії життєздатності всесвіту, галактики, часопростору", – розповідає Світлана Ілюк – героїня Щастя на НародUA.

"Неможливо зробити щасливим кожен свій день – весь. Але можна щодня пережити велику радість від буття", – розповідає Наталка Фурса – героїня Щастя на НародUA.

"Найдивовижнішим є те, що в усі часи-віки найбільшим чудом була і залишається Любов. Саме вона народжує наші дні такими несхожими один на одного", – розповідає Лариса Недін – героїня рубрики Людина на НародUA.

"Я стараюся не знехтувати цим неймовірним даром – можливістю жити. Саме це і є основою для того, щоб мати можливість бути щасливим", – розповідає Руслан Трач – герой Щастя на НародUA.

"Щастя – це стан. Стан спокою та рівноваги. Стан вдячності за життя. Стан, коли цінуєш кожну хвилину", – розповідає Юлія Радчук – героїня Щастя на НародUA.

"Ми забов’язані бути щасливими во ім’я тих, хто клав своє життя і здоров’я за кожного з нас", – розповідає Олена – героїня Щастя на НародUA.

"Якщо не навчишся радіти життю безвідносно "до чогось", ніколи щасливим не станеш", – вважає Тетяна Винник – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя – річ тонка, мінлива, легка, як пір’їнка", – розповідає Катерина Волинець – героїня Щастя на НародUA.

"Передивлятися всім разом Ларса фон Трієра на світанку та заснути під фільм, перебирати твідові сукні в секондах, ходити по коридорах у простирадлі та декламувати щось дурне перед іспитом з історії давніх цивілізацій – це щастя", – розповідає Анна Грувер – героїня Щастя на НародUA.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 39