Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Людина

"Неможливо зробити щасливим кожен свій день – весь. Але можна щодня пережити велику радість від буття", – розповідає Наталка Фурса – героїня Щастя на НародUA.

"Найдивовижнішим є те, що в усі часи-віки найбільшим чудом була і залишається Любов. Саме вона народжує наші дні такими несхожими один на одного", – розповідає Лариса Недін – героїня рубрики Людина на НародUA.

"Я стараюся не знехтувати цим неймовірним даром – можливістю жити. Саме це і є основою для того, щоб мати можливість бути щасливим", – розповідає Руслан Трач – герой Щастя на НародUA.

"Щастя – це стан. Стан спокою та рівноваги. Стан вдячності за життя. Стан, коли цінуєш кожну хвилину", – розповідає Юлія Радчук – героїня Щастя на НародUA.

"Ми забов’язані бути щасливими во ім’я тих, хто клав своє життя і здоров’я за кожного з нас", – розповідає Олена – героїня Щастя на НародUA.

"Якщо не навчишся радіти життю безвідносно "до чогось", ніколи щасливим не станеш", – вважає Тетяна Винник – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя – річ тонка, мінлива, легка, як пір’їнка", – розповідає Катерина Волинець – героїня Щастя на НародUA.

"Передивлятися всім разом Ларса фон Трієра на світанку та заснути під фільм, перебирати твідові сукні в секондах, ходити по коридорах у простирадлі та декламувати щось дурне перед іспитом з історії давніх цивілізацій – це щастя", – розповідає Анна Грувер – героїня Щастя на НародUA.

"Коли ти ідеш з усмішкою на роботу і повертаєшся, хоч і втомленою, але з відчуттям, що ти на своєму місці, то це і є щастя", – розповідає Іванна Тимощук – героїня Щастя на НародUA.

"Не знаю, чи є більше щастя за знання, що ти – володар світу, тобто саме ти можеш у ньому щось змінити на краще", – каже Олександра Хортиця – героїня Щастя на НародUA.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 38