Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Жовт 2014

«Жорстоке небо» від Максима Кідрука

Читайте більше в рубриці Література
 

У Черкасах 22 жовтня відбулася зустріч з молодим та азартним письменником Максом Кідруком, який презентував свій другий технотрилер - «Жорстоке небо». Презентацію організувала МГО «Книжковий маестро».

- «Жорстоке небо» - це класичний технотрилер без домішок наукової фантастики чи містики; це драматична історія про розслідування авіакатастрофи українського літака у Франції, частково заснована на реальних подіях. – говорить лауреат конкурсу «Коронація слова» автор книги Максим Кідрук.

GA4YowPcK5E

 

За сюжетом французька авіакомпанія «Франс-континенталь» укладає контракт з українським авіабудівним концерном «Аронов», згідно з яким він повинен виконати поставку до Європейського Союзу регіональних реактивних пасажирських літаків «Аронов ААРОН 44». На другий день експлуатації перший з двох переданих літаків зазнав катастрофу під час посадки в аеропорту Париж-Північ, через що загинуло 49 осіб. За попередніми даними трагедія відбулася з вини наземних служб аеропорту, які вивели на смугу де повинен був приземлятися літак, дванадцятитонний снігоочисник Øveraasen RS 400. До міжнародної слідчої групи долучається 28-річна українка Діана Столяр, батько якої очолював розробку даного літака та помер від інфаркту рік тому. Невдовзі Діана виявляє, що причина катастрофи не така вже й проста і постає перед дилемою: захистити честь свого батька чи з'ясувати істину. З іншого боку на героїню навалилися сімейні проблеми.

 

Цитати із книги:

Те, чого немає в нас самих, нас не хвилює.

Хочеш ти цього чи ні, але ріка, яку називають часом, упродовж п'яти років залишає в тобі чимало намулу. За п'ять років людина, що постійно товчеться поруч, обплітає тебе зв'язками-щупальцями і немає способу враз обірвати ці зв'язки.

 

 

Фото надані МГО «Книжковий маестро»

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему