Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Лист 2013

Сашко Дерманський читав маленьким черкащанам свої казки

Читайте більше в рубриці Література
 

Дитячий письменник Сашко Дерманський свої фантазії втілює у казках, вигадуючи героїв, які є такими ж розбишаками, як і він у дитинстві. Майстер вигадки, цей письменник у 2006 році визнаний найкращим фантастом країни.

12 листопада Сашко Дерманський читав свої казки і вірші разом із маленькими черкащанами та відверто розповідав про себе.

 

DSC 0068

 

"Сашко Дерманський завітав до нас уперше за сприяння ГО «Книжковий Маестро» та книжкового магазину «Буквиця»... Сьогодні ми проводили дві зустрічі. Перша була в обласній дитячій бібліотеці, де письменник разом із дітками грав у ігри та брав участь у конкурсах, а друга — у «Буквиці», де дорослі й маленькі шанувальники мали нагоду поспілкуватися з письменником", — говорить одна з організаторок зустрічі Тетяна Шепета.

 

DSC 0077

 

"Настав період у моєму житті, коли треба було прогодувати сім'ю. Я думав, що коли писатиму, то зароблю багато грошей, але прийшло розчарування, – розповідає Сашко Дерманський. - Я почав писати віршики, тоді впав в око журнал «Стежка». І десь у 2000-му році надрукували у «Стежці» мої вірші. Відтоді я й почав займатися дитячою літературою".

 

DSC 0087

 

Донечка і герої

— Одна з моїй книг з'явилася завдяки єдиному слову моєї донечки Влади. Коли донька гралася, вона відіслала одного нехорошого дядю в «Царство-государство Черв'якарство», і я почув. Я би сам такого ніколи не придумав, і зрозумів: треба обов'язково щось написати подібне. Так з'явилася повість «Царство Яблукарство». А взагалі назви своїм героям я придумую сам, вони з'являються у процесі роботи над казкою.

Коли моїй донечці Владі було більше року, вона вже вражала усіх декламуванням віршів на публіку. Усі дивувалися і питали: «Скільки їй років?». Ми відповідали: «Рік і чотири». «Років чотири?». «Та ні, рік і чотири!».


DSC 0078


"Я люблю дітей"

— Я пишу дитячу літературу, бо я люблю дітей... Раніше я використовував псевдоніми, тому що працював у журналі «Стежка» досить довго і фактично я був основним автором. Виходило, що в одному виданні було, наприклад, два чи три моїх віршики і казка. А коли на кожній сторінці повторюється прізвище одного автора, то це вже якийсь бенефіс, тому доводилося підписувати якимись іншими іменами.

 

 

Фото надані автором

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему