Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Жовт 2013

Презентація нового роману Макса Кідрука "Твердиня" у Черкасах

Читайте більше в рубриці Література
 

22 жовтня 2013 року об 11:20 в 3 корпусі ЧНУ ім. Б. Хмельницького (301-а аудиторія) та о 18:00 у книжковому супермаркеті "Буквиця" відбудеться грандіозна презентація нового роману Макса Кідрука "Твердиня" у Черкасах.

e5g


«Твердиня» – новий трилер у тому ж ключі, що й «Бот», але тут буде менше техно- і більше психоелементів: тобто менше технологій і більше таємниць та містики. Це історія про 5 студентів, які навчаються в Королівському технологічному інституті в Стокгольмі. Серед них - українець, росіянин, американець, чех та японка. Вони закінчують навчання та вирішують разом вирушити в якусь мандрівку. Українець із росіянином зустрічають дивного шведського художника, який дає їм карту, що нібито веде до загубленого міста інків у Сельві на Сході Перу. Хлопці туди потрапляють і там починається серйозний треш», – ділиться Макс Кідрук на своїй офіційній сторінці Вконтакте.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

Перша презентація нової книги «Твердиня» Макса Кідрука відбулася у Києві 17 вересня 2013 року в книгарні «Є». Новий трилер разом із його автором подорожує по всій Україні.

"Може, в цьому й полягає геніальність: помічати речі, що лежать на поверхні, але при цьому лишаються невидимими для більшості?"

Макс Кідрук "Твердиня"

 

Організаторами презентації роману Макса Кідрука "Твердиня" є ГМО «Книжковий маестро».

 

 

Фото надані автором

Поділіться з друзями: