Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Лют 2015

5 книг, що вдосконалюють нас

Читайте більше в рубриці Література
 

«Дуже багато людей весь тиждень чекають п'ятницю, весь місяць свята, весь рік літа, і все життя щастя. А потрібно радіти кожному дню і насолоджуватися кожною миттю», - говорив індійський духовний лідер Ошо. Аби припинити чекати, як далі розвиватиметься наше життя, ми можемо взяти до рук книгу. У книзі знайдемо деякі відповіді, проведемо паралелі, а найголовніше позбавимося чекання, бо де є динаміка в уяві, з'явиться і у вчинках.

Підбірка п'яти книг, які дещо покращили моє життя не за принципом «бестселерів» та «класики». Ці книги обрані за допомогою образів, які залишилася в серці вже опісля прочитання. Книги, які не змінюють життя, але допомагають жити.

Книги, насправді, не вчать тебе нічому новому. Книги просто допомагають тобі побачити те, що вже є всередині тебе. Це і є просвітлення.

Робін Шарма

 

Олександр Свіяш

«Розумний світ. Як жити без зайвих переживань»

 

Людині властиво до чогось прагнути. Любов, сім'я, діти, освіта, вдала кар'єра, добробут, відпочинок, творчість, здоров'я - це далеко не повний перелік наших життєвих потреб. Однак більшість з нас живе у світі проблем і переживань. Чому це відбувається? І чи можна зробити так, щоб проблеми вирішувалися легко і швидко, потрібні цілі досягалися і життя доставляла тільки задоволення? Як навчитися жити спокійно і радісно, без зайвих переживань? Якщо ці та подібні питання відвідували вашу голову, то ця книга - для вас.

Можливо, вона стане для вас чимось на зразок правил дорожнього руху - тільки рухи по життю. У ній ви знайдете ті негласні закони і правила, яким підкоряється все наше життя. Це ті самі світлофори, знаки і покажчики, які люди часто не помічають або не бажають помічати. Наше завдання - зробити їх видимими і зрозумілими для вас.

Книга дасть вам шанс вийти зі світу проблем і переживань і зробити крок у Розумний світ. Світ, у якому ви зможете приймати усвідомлені рішення, оскільки знаєте причини і наслідки тих чи інших подій. Якщо у вас щось не виходить, ви будете знати чому. Якщо вам чогось захочеться, ви будете знати, як цього досягти.

Ви станете реальним господарем свого життя.

Невже все це можливо? Так, це доступно практично будь-якій людині. У всякому разі, тому, хто не вважатиме за працю дочитати цю книгу до кінця.

 

Цитати із книги:

«Не пливи за течією.

Не пливи проти течії.

Пливи за своїми справами»

 

«Людина часто готова віддати все, аби вирішити свої проблеми, і час, і гроші. Але не власні зусилля»

 

Робін Шарма

«Монах, який продав свій «Феррарі»

 

Найвідоміша книга Робіна Шарми „Монах, який продав свій Феррарі", що стала бестселером у багатьох країнах світу, написана у вигляді притчі, яка розповідає нам незвичайну історію Джуліана Ментла- адвоката-мільйонера, якому довелося пережити духовну кризу. Занурення в древню культуру змінює його життя; він відкриває для себе дієві, мудрі практичні знання, які вчать нас:

- Радісно мислити;

- Жити відповідно до свого покликання;

- Усвідомити силу свого розуму й діяти мужньо;

- Берегти час - наше найбільше надбання;

- Дорожити взаєминами з іншими людьми;

- Жити сьогоденням.

 

Цитати із книги:

«Не можна втрапити у мішень, котру не бачиш»

«Втома поглинає тих, хто живе без мети та мрії»

 

Маргарет Мітчелл

«Віднесені вітром»

 

Дивовижна історія яскравою, сильної жінки, сплетена з історією країни,

і долями різних людей. Це ще й сама дивна, сама гірка і несамовита

історія кохання про яку мені доводилося читати. Скарлетт, будучи юною і примхливої ??красунею, виявляється у вирі подій, що кидають її від сяючої вершини життя до самого темного і безпросвітного існування. І тільки любов допомагає їй не здаватися. Але кохана людина одружитися з іншою, навколо бушує війна, гинуть самі близькі їй люди. Вона проходить, здається, всі кола пекла. Терпить масу втрат, а натомість знаходить лише глибокий і тяжкий життєвий досвід.

Автор зуміла віртуозно сплести в одному романі масу найрізноманітніших характерів, показати непередбачені розвитку відносин, і подій, тісно пов'язаних з кровопролитною війною і розрухою. І головна героїня тут аж ніяк не пластиковий зразок для розчулення, але потужна, стихійна особистість. Звідки в ній, вихованої в тепличних умовах серпанковій панночці, раптом беруться і чоловіча воля, і жорсткий, критичний розум і благородство, але деколи і безсоромна продажність? Вона частіше розумна і далекоглядна, але засліплена своєю впертою метою - любовним міражем, всі ці роки так і не бачить своєї істинної долі в особі єдиного пристрасно люблячого її людини.

Весь роман побудований на контрастах характерів, на зламах доль і вибухах перемог.

Додайте до всього сказаного легкий стиль і зовсім не жіночу манеру викладу, плюс сувора детальність розповіді. Навіть самий розпещений читач не зможе прочитати цей роман без душевного крику, без колотящімся серця, без глибокого відчаю. Читайте, якщо ви не читали, а якщо читали - перечитуйте знову і знову!

 

Цитати із книги:

«Ви ж любите говорити правду про інших - чому ж не любите чути правду про себе?»

«Коли у щось вкладаєш свою працю, починаєш це любити»

 

Замбоніні Франца

«Блаженна Тереза з Калькутти»

 

«Те, що ми робимо, менше від краплини в океані. Та без цієї краплини океанові чогось не вистачало б»

 

mother teresa

Мати Тереза

 

Маючи вісімнадцять років, Аґнес Бояджиу, відома під іменем Мати Тереза з Калькутти, вступила до Згромадження Сестер Лоретанської Божої Матері. Згодом поїхала до Індії, де упродовж майже двадцяти років вела спокійне монаше життя, навчаючи географії та катехизму дівчат з багатих родин у Калькутті. Коли відчула Боже покликання до опіки найубогішими й найнужденнішими, то без найменшого вагання залишила вигоди й безпеку монастирських мурів, одягнула білесарі, яке носять найубогіші мешканки Індії і вирушила на допомогу знедоленим. Розпізнаючи обличчя Христа у вмираючих, прокажених, хворих на СНІД, у покинених дітях, вона стала символом християнської любові.

Авторка книги, використовуючи журналістський стиль оповіді, відтворює події виняткового життя Матері Терези, використовуючи при цьому наочні свідчення.

 

Цитати із книги:

Немає жодних ключів від щастя. Двері завжди відкриті

 

Володимир Чеповий, Ганна Ясна

«Перехрестя»

 

Ця книга - про Вибір, про Життя і Смерть, про важливі Перехрестя долі, про Добро і Зло, про дружбу і зраду, про щастя, про любов. Що обирає герой?

«Перехрестя» є однією з гіпотез, які відповідають на питання: НАВІЩО МИ приходимо у цей світ і в чому сенс нашого земного ІСНУВАННЯ?

У книзі хитромудро переплітаються ілюзії та реальність, час і простір. Але, можливо, такий початковий задум Творця - надати кожному живому на цій землі ВИБІР своєї РЕАЛЬНОСТІ і свого ШЛЯХУ.

 

Цитати із книги:

«А насправді, життя системне і гармонійне, просто потрібно зрозуміти його правила гри. І правило номер один - вміння по-справжньому бути щасливим»

«Всесвіт завжди відповідає на внутрішні прохання кожної людини, надсилаючи в його життя необхідні послання і потрібних людей, здатних допомогти у вирішенні тих чи інших завдань»

 

 

Джерела: www.e-reading.mobi/book

liked.in.ua

svichado.com

samorozvytok.info

www.livelib.ru

 

Фото із сайту walls.com.ua, www.depo.ua

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему