Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Література

«Дуже багато людей весь тиждень чекають п'ятницю, весь місяць свята, весь рік літа, і все життя щастя. А потрібно радіти кожному дню і насолоджуватися кожною миттю», - говорив індійський духовний лідер Ошо. Аби припинити чекати, як далі розвиватиметься наше життя, ми можемо взяти до рук книгу. У книзі знайдемо деякі відповіді, проведемо паралелі, а найголовніше позбавимося чекання, бо де є динаміка в уяві, з'явиться і у вчинках.

У Черкасах 22 жовтня відбулася зустріч з молодим та азартним письменником Максом Кідруком, який презентував свій другий технотрилер - «Жорстоке небо». Презентацію організувала МГО «Книжковий маестро».

Сьогоднішній ранок нічим не відрізняється від вчорашнього і завтра, я певен, схід сонця не принесе нічого нового...

Брати Капранови завітали до Черкас 21 листопада на запрошення МГО «Книжковий маестро» в рамках всеукраїнського промо-туру на підтримку нової книжки "Мальована історія Незалежності України". І ось що вони повідали.

Дитячий письменник Сашко Дерманський свої фантазії втілює у казках, вигадуючи героїв, які є такими ж розбишаками, як і він у дитинстві. Майстер вигадки, цей письменник у 2006 році визнаний найкращим фантастом країни.

12 листопада відомий дитячий український письменник та літературний редактор дитячого журналу «Стежка» Сашко Дерманський вперше приїздить до Черкас.

22 жовтня 2013 року об 11:20 в 3 корпусі ЧНУ ім. Б. Хмельницького (301-а аудиторія) та о 18:00 у книжковому супермаркеті "Буквиця" відбудеться грандіозна презентація нового роману Макса Кідрука "Твердиня" у Черкасах.

У Чехії видали антологію сучасного українського оповідання «Україно, давай, Україно!» (Ukrajina, davaj, Ukrajina! Antologie současných ukrajinských povídek).

Володимир Арєнєв – письменник і літературний критик. Останнім, власне, переважно й заробляє на життя під своїм «біографічним» ім’ям Володимир Пузій.

Можливо, й тому, що, як сам стверджує, не пише на замовлення, не пише, «щоб заробити», не пристосовується до кон’юнктури ринку.

Спеціалізується більше на фантастиці. Літературну «кар’єру» починав у Росії.

Ще не маючи 20-ти, написав уже величезний роман «Герой порванных времен», який взялося видати одне московське видавництво. За отриманий аванс Володимир купив сканер, хоча через російський «дефолт» роман тоді не побачив світ.

Невдовзі, 2000 року, його перший роман був опублікований в іншому московському видавництві – «Альфа-книга». Саме тоді для успішнішого просування письменнику й запропонували обрати псевдонім.