Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Жовт 2012

За два роки в бібліотеки Черкащини не надійшло жодної книги

Читайте більше в рубриці Культура
 

Голова Черкаської обласної організації Спілки письменників України Валентина Коваленко заявила, що за останні два роки в сільські та районні бібліотеки області не надійшло жодної книжки. Зокрема, йшлося і про видання, які фінансуються і видаються Черкаською обласною радою та ОДА. Водночас Валентина Коваленко повідомила, що наразі також заблоковане фінансування проектів до 40-річчя обласної організації СПУ, яке будуть відзначати в листопаді.

Зокрема Валентина Коваленко зазначила наступне:

- В останні місяці з об’єднанням бібліотекарів ми мали можливість об'їжджати наші райони. І було засвідчено, що жодна книжка не поступила до бібліотек…. Де ті книжки? Чи вони лежать тут у будинку заховані в архівах мертвим грузом? Два останні роки - бібліотекарі засвідчили - книжок немає. Для чого ж ми видаємо ці книжки?

 

Крім того, Валентина Коваленко заявила, що загалом фінансування видавничої справи останнім часом в області скорочується:

- В контексті 40-річчя Спілки письменників я б просила, аби було видано ряд проектів до цього ювілею. Ряд проектів готові, вони в роботі, але, на жаль, кошти не виділяються. Кошти то є, але казначейство їх не пропускає. 29 листопада будемо відзначати ювілей і хотілося б провести презентацію і показати, що все таки книговидання на Черкащині здійснюється хоч якоюсь мірою.

 

Фото gottaquirk.com

Поділіться з друзями: