Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Черв 2012

З 28 червня по 1 липня в Ржищеві відбудеться масштабний парад стихій

Читайте більше в рубриці Культура
 

На пагорбах Ржищева Київщини відбудеться Міжнародний еко-культурний фестиваль «Трипільське Коло 2012. Парад Стихій», який називають найпотужнішою етнокультурною подією року. Для любителів, етно, історії та культури Трипілля, здорового відпочинку без алкоголю і тютюну. Програму обіцяють насичену й дуже різноманітну. Дійства відбуватимуться на двох сценах та більше 30 творчих майданчиках. Загалом етно-свято розкинеться на 17 гектарів фестивального простору.

Серед музикантів, які зберуться на "Трипільське коло" - "ТАРУТА", "ILLARIA", "Mad Heads", "AtmAsfera", "Тартак", "OSIMIRA", характерники фолк-року "KOZAKSYSTEM", "ДримбаДаДзиґа" та багато інших. Завітає сюди і кобзар Тарас Силенко , а також етно-гурти з Білорусі та Польщі.

Відбудуться тут і майстер класи з найрізноманітніших танців - від європейських до африканських, єгипетських та індійських.

 

 

"Трипільске коло" - це своєрідний фестиваль фестивалів.

У рамках "ТК", як повідомляють організатори, відбудуться наступні фестивалі:

 

Фестиваль древніх ударних та обертонових інструментів – ArchaicTranceFest:

«Незабутня атмосфера, випромінена грандіозними, експресивними ритмами барабанів, а також архаїчна глибина та міць обертонових інструментів подарує можливість кожному учаснику доторкнутися до колиски культури людства, зануритися в найглибші архаїчні пласти свідомості, спробувати розмаїті види прояву своєї особистості, сформовані людством протягом багатьох тисячоліть».

 

Фестиваль мистецтва вогню – «Коло Вогню. StrobosFireFest»:

«Поставши в цілісності та різнобарвності «Параду стихій» Трипільського кола, «StrobosFireFest» запалить серця, збере друзів навколо теплого родинного багаття та подарує вогненний настрій і незабутні враження. У рамках фестивалю – найцікавіші майстер-класи, показові денні і вечірні виступи театрів вогню «Проти ночі», «StaffFamily», соло артистів, вільні виступи вогняних людей, та фаєр-батли».

 

ІІІ Міжнародний етнографічний фестиваль «ЖНИВА 2012 – Толока»:

«ЖНИВА традиційно були кульмінацією сільськогосподарського циклу і господар чекав їх, як велике свято. Часто односельчани збиралися на допомогу тим, хто не міг самостійно зібрати врожай чи побудувати хату. Цей звичай ТОЛОКИ є спільним для слов'ян, а у білорусів таку ж назву мав язичницький дух жнив і родючості. Подібні звичаї спільної праці існували й існують в багатьох народів світу. Саме спільна праця об'єднає усіх відвідувачів фестивалю та подарує незабутні враження».

 

II Міжнародний фестиваль «ДоброТи»:

«Фестиваль «ДоброТи» – незвичайне приголомшливе свято культури та мистецтва. Територія творчості і особистісного розвитку, де можна отримати відповідь на хвилюючі питання, узяти участь в лагодах (майстер-класах) та зарядитися позитивними емоціями. Окрім того, долучитися до пізнання різноманітних способів роботи з негативними думками та переключенням уваги на позитив, і можливо – розгадати секрет зміни вашого життя на більш радісне, кольорове та гармонійне. Адже давно відомо, що саме наші думки створюють нашу дійсність»

 

Літературний фестиваль «Трипільське ЛІТ'О»:

«ЛІТ'О стане справжнім творчим та комунікаційним майданчиком між авторами, читачами та книговидавцями, об'єднуючи різні аудиторії та залучаючи нових людей до стародавньої і водночас, сучасної традиції читання. А найголовніше – допоможе письменникам знайти своє видавництво, а видавництвам – письменників, що зможуть здійснити прорив в сучасній українській літературі».

 

Екологічний Майданчик:

«Настав час, коли від предків до нас стало повертатись розуміння того, що людина повинна стати вінцем об'єднання сил природи, її головним спадкоємцем, хранителем і захисником. І це вже не просто бажано або прийнятно. Це необхідно для виживання людства як виду. Людині майбутнього, представнику нової формації людей, що відмовились від споживацької філософії, цього року присвячений еко-майданчик. Еко-дискусії, лекції, майстер-класи, еко-презентації й тепле спілкування людей, об'єднаних прогресивними еко-ідеями, наблизять вас до розуміння того, як повернути гармонію людини і природи, як, не розгубивши досягнення теперішнього часу, повернутись до витоків родової мудрості. Прямо тут, на Трипільському колі, ви зможете почати жити по-іншому, здійснивши переворот у своєму серці і своїй свідомості, для того щоб наші діти наслідували живу і затишну землю».

 

 

Фото надане організаторами фестивалю

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему