Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Лист 2014

"Подих свободи" від Святослава Лаврусенка

Читайте більше в рубриці Культура
 

Відомий молодий художник Святослав Лаврусенко народився 13 вересня 1989 року. У 2011 році закінчив живописний факультет вищого художнього училища ім. М.Б. Грекова. Працює хлопець в різноманітних техніках, проте найбільше йому до душі пастель та офорт. Також художник практикує Street-art. Багато його робіт зберігається в приватних колекціях Австрії, США, Росії і України. Нещодавно Святослав написав нову картину під назвою "Подих свободи".

За словами самого художника, він присвятив картину «усім патріотам, борцям за нашу свободу, не на життя, а на смерть» .

 

jtyhrg

 

Святослав Лаврусенко поділився з читачами НародUA ідеєю картини:

- У цій картині я хотів показати запах України сьогодні. Всі деталі неспроста в цьому сюжеті, кожна деталь натяком говорить глядачеві про сьогоденні події.

В образі України - центральна фігура молодої дівчини, вона напівоголена, на ній залишився лише символ комунізму - червона тканина, яка ось-ось спаде сама. ЇЇ руки щойно звільнені з кайданів, іржавих від часу. Квітучий вінок на ній - символ відродження, так само як і її оголене тіло. Вона ще безпорадна, виснажена багаторічними тортурами, але у неї є захисники, які не віддадуть її в руки катів. З лівого боку зображений повалений режим, спалена до тла «коктейлями Молотова» бандитська влада. Коли закінчується справедливість, починається самосуд народу!

Священик символізує віру в справедливість і перемогу, його зброя - хрест і слово, від якого валиться гранітний камінь несправедливості. Так само присутня постать незалежності, за яку ми боремося вже довгий час.

Права фігура - не випадкова, її я писав з реальної людини – з мого друга, який відважно стояв до останнього на Майдані і очолював Одеську сотню. Його було поранено, проте він мужньо тримався. Сміливість і рішучість цього відважного хлопця надихнули мене. Він став символом рішучості.

Солдат стоїть по праву сторону як символ сили і честі. Він захищає нас, ту сторону, яка слабша. Солдати, що тримають кулак біля серця, різко переходять у стіну та стають символом героїзму, адже стали стіною за близьких і країну. Захисників об'єднує український прапор - символ єдності і неподільності країни! Поле пшениці - життя, а соняшники - благополуччя.

Ми переможемо! Слава Україні!

 

Фото надані автором

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему