Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Черв 2012

Олена Желєзняк потішила шанувальників інтелектуальної поезії

Читайте більше в рубриці Культура
 

Поетеса Олена Желєзняк днями презентувала свою першу поетичну збірку «Шукаючи ключі до світу».

Презентація відбулася у Центрі дитячої та юнацької творчості.

 

Місце для поетичної здибанки було обране незвичне – сходова клітина між поверхами. Для того, щоб гості презентації не заблукали, на стінах будівлі організатори розвісили безліч паперових ключів.

 

«Назва книжки з'явилася п'ять років тому. І хоча мене тоді розкритикували, але я все ж вирішила, що моя перша збірка буде саме так називатися. Ключа немає у жодному вірші, тільки в назві. Тому я зробила таку інсталяцію», - пояснила Олена Желєзняк.

 

obk

 

Створювати неповторну атмосферу їй допомагали рідні та друзі, які читали вірші. Музичний супровід узяв на себе лідер черкаського гурту «Печворк» Олексій Хуторний.

 

Післямову до поетичної збірки написав поет Олександр Солодар.

 

«Важко бути жінкою і поетом. А тим більше, коли претендуєш на звання поета-інтелектуала. Важко жити з «прірвою небес у душі», складати «візерунки із мертвих уламків слів». Емоцій у творах Олени Желєзняк багато, але спосіб їх подачі для пересічного читача може виявитися занадто складним для відчуття і розуміння. Але ті ж таки знання позбавляють Олену страху бути не зрозумілою. Їй, певно, відома істина, що поет гине при спробі опуститися до рівня обивателя. Тож нехай краще читач набереться мужності, витривалості і терпіння, аби дорости до розуміння Поезії», - зазначає Олександр Солодар.

 

Олена Желєзняк народилася у місті Золотоноша на Черкащині. Працює журналісткою, живе в Черкасах. Відвідувала літературні студії «Версії», «Крила». Член Черкаського обласного літературного об'єднання імені Василя Симоненка з 2006 року. Учасниця Всеукраїнської наради молодих літераторів (м. Ірпінь, 2009 рік). Авторка численних публікацій у колективних збірниках.

 

Фото НародUА, а також надані Оленою Желєзняк

Поділіться з друзями: