Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Вер 2012

Олексій Юрін стане першим «мистецьким марафонцем»

Читайте більше в рубриці Культура
 

У Черкасах цієї п’ятниці стартує мистецький марафон. Щотижня у книжковому супермаркеті «Буквиця», що у ТРЦ «Хрещатик-Сіті», черкаські письменники та музиканти представлятимуть свою творчість публіці. По завершенню забігу буде організовано великий гала-концерт за участю учасників марафону.

Як розповідає автор ідеї та один із учасників марафону поет Олексій Юрін, мета заходу – «розворушити творче життя Черкас».

 

«Це можливість черкаським митцям виступити, поспілкуватися зі своєю аудиторією. Ми хочемо популяризувати в Черкасах місцевих відомих і невідомих авторів. Може, таким чином вдасться розворушити творче життя в місті», - говорить Олексій.

 

За його словами, сольні виступи музикантів або письменників відбуватимуться щотижня – у п’ятницю о 17.00. Організатори планують, що марафон триватиме півроку, або навіть рік. Прізвищ учасників поки не називають, але, за їх словами, багато черкаських авторів зацікавилися цією ідеєю і готові взяти участь у марафоні.

 

Першим учасником, цієї п’ятниці, 7 вересня, стане Олексій Юрін. Його програма називається «Всі жінки однакові».

 

«Це не моя життєва позиція, це – назва одного із моїх віршів. Але це не значить, що лунатимуть вірші винятково про жінок. Я спеціально обрав таку назву, щоб заінтригувати читача. Я читатиму вірші зі збірки «Парампара», а також нову поезію», - розповів Юрін. Йому акомпануватимуть гітарист Олексій Лі та скрипалька Юлія Бунь-Волкотруб.

 

Наступної п’ятниці, 14 вересня, виступатиме черкаський бард Сергій Руднєв.

 

Фото НародUA

 

Поділіться з друзями: