Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Бер 2012

Олексій Гуськов привіз до Києва виставу "Будьте здорові, месьє"

Читайте більше в рубриці Культура
 

Учора до Києва з гастролями приїхав народний артист Росії Олексій Гуськов (добре відомий за роллю Нікіти Голощекина у фільмі "Тайговий роман") та сузір'я російських акторів. На сцені Міжнародного центру культури та мистецтв "Жовтневий" відбулася вистава "Будьте здорові, месьє". На жаль, Ади Роговцевої, як анонсували, не було.

Проте гра Гуськова стала непоганою альтернативою. Особливо у другій дії, коли всі актори розігрілися й комедійна драма розгорталася на кульмінаційній хвилі.

 

Сюжет невибагливий. Помирає популярний письменник, і одразу виявляється, що всім від його смерті є користь - і дочці із зятем, і молодій дружині, і другу... Життя покійника було фарсом? "Покійник" оживає, та всі перелякано продовжують грати в похорон - їм поки що це вигідно. Не зупиняє навіть той факт, що для живого вже принесли труну та вінки. Непоганий жарт для письменника - смерть як привід дізнатися, що насправді про нього думають. У комедії це чудово вдалося без моторошного пафосу. 

 

mese 3

 

Сценарій (за п'єсою французького комедіографа П'єра Шено, ще створеною в 70-х роках) та режисерська постановка були досить непогані. Актори грали на всю потужність, навіть подеколи зривалися від перенапруження. Та попри професійну підготовку й дорогі декорації, бракувало виставі якоїсь цільності, натхнення з боку акторів, чи що? Ще мене останнім часом трохи дратує загравання з глядачем у форматі масних жартів, брутальних провокативних поз чи надмірного кокетства. Тут цього було по вінця.

 

З іншого боку, це легка комедія, яка має розважати глядача, а не навантажувати життєвою філософією. От якби до майстерної гри акторів, точних фраз та поставленого голосу ще додати легкості й невимушенності, можливо, п'єса вистрілила би більш емоційно.

 

Чи тому, що вистава вже давно йде з успіхом й актори втомилися від буденності своєї роботи, хоч задоволення я отримала сповна, та катарсису не відчула.

 

"Іро, ти вже стала занадто вибагливою... Не напружуйся й просто дивись виставу", - порадив мені мій супутник, захоплено спостергіаючи за тим, що відбувається на сцені. Йому сподобалося однозначно.

 

Партнерами по сцені Олексія Гуськова були також заслужена артистка Росії Лідія Вєлєжева, заслужений артист Росії Сергій Рубеко, Антоніна Венедиктова, Володимир Коренєв, Денис Матросов, Ірина Купченко.

 

Фото http://www.word.co.il

Поділіться з друзями: