Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Бер 2012

Олександра Теліженко відзначила ювілей виставкою та поетичною збіркою

Читайте більше в рубриці Культура
 

Черкаська майстриня Олександра Теліженко відзначила ювілей виставкою своїх робіт, а також виданням поетичної збірки "До себе іду..." Під час відкриття виставки її вітав, окрім представників влади різних рівнів, мистецький бомонд Черкащини та творча інтелігенція з інших регіонів України.

IMGP2126

IMGP2118

IMGP2099

IMGP2100

 

Керівник видавництва "Брама-Україна" Олександр Третьяков представив поетичну збірку Олександри Теліженко "До себе іду..." і анонсував велику презентацію видання 5 квітня.

 

Режисером відкриття ювілейної виставки став Сергій Проскурня. Захід відбувся у форматі привітань влади, різних установ, колег і друзів. Але найтеплішим, очевидно, було спільне родинне вітання у складі дизайнерки і дочки Олесі Теліженко, чоловіка й художника Миколи Теліженка, сина Тараса, невістки-майстрині Лариси Теліженко та внука Аскольда.

IMGP2104

IMGP2108

IMGP2110

IMGP2116

IMGP2117

 

Однією з режисерських "родзинок" Сергія Проскурні мав стати виступ Каті Chilly, однак вона на саме відкриття запізнилася.

 

IMGP2119

IMGP2121

IMGP2122

IMGP2123

 

Серед інших вітала ювілярку й очільниця черкаських письменників Валентина Коваленко, яка назвала мастриню "неприрученим вогнем" і закликала чоловіка Миколу Теліженка таки не приручати цей вогонь творчої енергії. Відтак вона прочитала на честь Олександри Теліженко свою поезію про "неприручений вогонь".

 

IMGP2124

 

У свою чергу, сам художник, вітаючи дружину з ювілеєм, заявив, що подарував цьому "вогню" крапельку води.

 

Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб вітати майстриню доручив своєму заступнику Едуарду Івакіну. Пан Едуард, який після ДТП почав останнім часом доволі часто з'являтися на публіці, подарував від губернатора квіти.

 

Крім того, від міської влади пані Олександру привітав секретар Черкаської міської ради Віктор Горкун, подарувавши музичний центр, який, за словами Сергія Проскурні, мала використовувати під час виступу Катя Chilly.

 

Поділіться з друзями: