Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Трав 2012

На «Сцені людства» - «концентрат» Чехова

Читайте більше в рубриці Культура
 

Третій день "Сцени людства-2012". Столичний театр російської драми імені Лесі Українки представив "1001 пристрасть, або життєві дрібниці" за оповіданнями Антона Чехова. Черкаська публіка традиційно розкупила квитки на класику театру імені Лесі Українки. Журналісти з першого разу не змогли потрапити в зал. Врешті, взяли додаткові стільці. Вистава - майже "традиційне" Чеховське прочитання. Зал "відкрився" фактично на четвертому міні-спектаклі за оповіданням "Бумажник". Можливо, тому, що молоді актори як ніхто змогли "відіграти-прожити" самих себе, тобто акторів. Вийшло насправді феєрично.

Вистава - своєрідна театральна хрестоматія, концентрат оповідань Антона Чехова. Зокрема, сюди увійшло п'ять оповідань: «ДОЧЬ АЛЬБИОНА», «ДЛИННЫЙ ЯЗЫК», «ОБЫВАТЕЛИ», «БУМАЖНИК», «БЕЗЗАКОНИЕ».

 

IMGP4389 copy

 

IMGP4389 copy

 

IMGP4388

 

IMGP4388

 

Серцем спектаклю, очевидно, стали останні два "міні-спектаклі". Зокрема, три актори - Максим Нікітін, Віталій Овчаров та Євгеній Авдєєнко - "знесли дах" не лише черкаським акторам. Сюжет, здавалось би, не супер оригінальний чи незвичний - бідні друзі-актори знаходять гаманець з грошима та іншим добром, але перед тим, як усе поділити... вбивають один одного. Але як це зіграно. Тонка іронія і навіть чорний гумор, пластика, голос, емоції, динаміка... По суті жодної зайвої паузи і слова. 

Цей міні-спектакль таки "відкрив" глядачів. Це відчулося відразу.

 

Врешті - останній, класичний акорд актора Олександра Бондаренка, де все починається з аморального людства, а завершується таки людським обличчям. 

 

До речі, людяність і антилюдяність - вічні антагоністи спектаклю. У виставі з одного боку - лицемірство, підлість і жорстокість людська. З іншого - добро, що живе в людині. Таке собі дзеркало нашої душі.

 

Поділіться з друзями: