Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Квіт 2012

На Соборній площі Черкас встановлять мегаписанку

Автор  Анна Тарасова
Читайте більше в рубриці Культура
 

У Черкасах триває робота над виготовленням найбільшої в історії області писанки. Величезний макет яйця площею понад 26 квадратних метрів та габаритами 3 на 4 метри встановлено на території заводу «Темп». Там над розписом працює черкаська майстриня Ольга Мартинова. Їй допомагає її син Олег та його товариш Роман.

За словами майстрині, розмалювати гігантську писанку дуже складно. За тиждень роботи майстри встигли нанести лише розмітку та почати частково розфарбовувати яйце. Для нанесення візерунку вони використовуватимуть звичайні фарби в аерозольних балончиках.

 

se farba

 

«Для гігантської писанки ми обрали традиційний середньонаддніпрянський візерунок. Тут будуть квіточки, ось - божі ручки, дубові листочки, ромби. Часу не вистачає. Працюємо як студенти... Але все буде добре, надіємося. Стараємось... Добре, що хлопці зголосилися допомогти», - розповіла Ольга Мартинова.

 

0001

Такий візерунок буде на великій писанці

 

Майстриня зізналася, що вже під час нанесення розмітки було допущено кілька невеликих помилок.

 

«Ми підійшли суто технічно до нанесення розмітки. Але ж так не можна, насправді писанка – «жива», - пояснила Ольга Мартинова.

 

viz

 

За словами головного спеціаліста управління культури Черкаського міськвиконкому Людмили Чорномор, напередодні Великодня (14 квітня) гігантську писанку виставлять на Соборній площі Черкас. Там вона стоятиме близько двох тижнів. Щоб вберегти її від вандалів, мерія звернеться до правоохоронців з проханням посилити охорону. Потім черкаська писанка представить область на фестивалі писанок в рамках всеукраїнського «Параду вишиванок» до Дня Незалежності.

 

Фото Анни Тарасової

Поділіться з друзями: