Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Черв 2012

На Івана Купала відбудеться кінофестиваль «Відкрита ніч»

Читайте більше в рубриці Культура
 

У ніч з 6 на 7 липня на території галереї «Арт-причал» у Києві поблизу Гаванського мосту відбудеться кінофестиваль «Відкрита ніч - дубль 16». Одночасно з головним майданчиком фестивальні перегляди будуть також у Дніпродзержинську, Запоріжжі, Каневі, Копичинцях, Івано-Франківську, Львові, Миколаєві, Полтаві, Прилуках, Чернівцях і селах Легедзине та Обирок.

Тож, як бачимо, цьогоріч черкащани матимуть змогу насолоджуватися переглядом фільмів фестивалю у Каневі, а також у селі Легедзине, Тальнівського району. Як повідомив НародUA депутат Канівської міської ради Юрій Гамалій, у Каневі «Відкрита ніч» проходитиме за підтримки виконавчого комітету міськради.

 

«Покази фільмів відбуватимуться у кінозалі Канівського міського будинку культури. Початок о 21 годині», - розповів Юрій Гамалій.

 

Згідно з повідомленням на офіційному сайті кінофесту, загальна фестивальна програма складатиметься з двох частин – конкурсної та позаконкурсної. Тривалість загальної програми – шість годин. Усі фільми загальної програми будуть брати участь у конкурсі глядацьких симпатій. Конкурсну частину загальної програми оцінюватиме журі на окремому засіданні з оголошенням результатів своєї роботи на світанку. Тривалість конкурсної частини програми – 3 години.

 

vn2

«Відкрита ніч» - найкоротший фестиваль, який триває лише одну ніч, упродовж якої глядачі встигають подивитися понад 30 короткометражних фільмів. Засновник, президент та арт-директор фесту – відомий режисер Михайло Іллєнко. Уперше фестиваль відбувся на початку червня 1997 року. Відтоді він проходить щорічно і збирає чимало глядачів. Особливістю фесту є те, що в ньому можуть брати участь тільки вітчизняні кінематографісти.

 

Фото: opennight.org.ua та xpalyvodax.livejournal.com

Поділіться з друзями: