Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Жовт 2014

«Мистецтво у віршах» у місті поетів

Читайте більше в рубриці Культура
 

Черкаси – це місто талановитих поетів та декламаторів, проте відомо про це далеко не всім. У чому ж проблема та як її вирішити?

Відповідь на таке справді актуальне для черкащан запитання змогла знайти Коломієць Людмила Олександрівна, викладач колегіуму «Берегиня». Людмила Олександрівна з жалем зрозуміла, що в місті немає відповідних заходів, де поети та декламатори могли б знайти свою цільову аудиторію та поділитися творчістю. Проте, жінка не розгубилася, а навпаки знайшла вирішення проблеми, надихнувшись своїми маленькими вихованцями з колегіуму, та організувала конкурс. Також, вона поділилася з конкурсантами своїми переживаннями щодо її рідного брата, який зараз перебуває у зоні АТО. За словами Людмили Олександрівни конкурс вона присвятила саме йому.

 poet

Отож, 18 жовтня 2014 року о 10.00 в Будинку культури ім. І. Кулика відбувся перший міський конкурс читців української поезії «Мистецтво у віршах» за організації Людмили Коломієць та за сприянням Черкаської обласної організації Національної спілки письменників України. Творчі люди віком від 15 до 75 років мали можливість поділитися своїм талантом, читаючи українську поезію у трьох номінаціях: декламація поезії класиків, декламація сучасної поезії та читання авторської поезії. Найбільшепредставників було в номінації «Читання авторської поезії».

 

Учасники представили патріотичну поезію, присвяченої подіям в Україні. Оцінювало ж їх компетентне та об'єктивне журі. Голова журі, Олесь Павлютін – молодий талановитий актор і режисер нашого міста. Осичнюк Дмитро - вокаліст черкаського гурту «СПІВ БРАТІВ», Галаєва Оксана – керівник літературної студії «Дебют», Кузьома, Кузьома Віталія - представник департаменту освіти черкаської ода та літературний критик, Пономарьва Юлія - поетеса, учасниця поетичної студії «Крила», вокалістка жіночого вокального гурту "Буднітай".

 

Метою конкурсу організатори ставили розкриття потенціалу обдарованої молоді та популяризацію української класичної та сучасної поезії і тепер вони з гордістю можуть сказати, що їм вдалося досягти своєї мети.

 

 

Фото авторки

Поділіться з друзями: