Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Бер 2012

Марштупа закликає не вірити пліткам і обіцяє працевлаштувати усіх працівників муніципального оркестру

Читайте більше в рубриці Культура
 

Усі музиканти, для яких муніципальний духовий оркестр був основним місцем роботи, будуть працевлаштовані у новоствореному симфонічному оркестрі при обласній філармонії. У цьому НародUA запевнив начальник управління культури Черкаської облдержадміністрації Василь Марштупа.

«Обласна рада виділила кошти. Філармонія буде набирати музикантів і створювати симфонічний оркестр. І візьмуть вони 26 музикантів. Не слухайте пліток. Ми всіх працевлаштуємо. Єдине – там є деякі моменти, є люди, які мають основне місце роботи, а в оркестрі в них ніби як підробіток. То з цим уже буде складніше», - пояснив Василь Марштупа.

 

Ми також попросили його прокоментувати інформацію щодо того, що в симфонічний оркестр зможуть взяти лише 9 осіб.

 

«Ми ще не взяли жодного, я посадив керівника духового оркестру і керівника нашого симфонічного оркестру за стіл переговорів. І кажу – хлопці, поговоріть і прийдіть до мене через тиждень. Прийшли, уже краще порозумілися. І я їм сказав – а тепер я вам рекомендую - ще тиждень поговоріть, поспілкуйтеся, можливо навіть зайдіть десь в кафе, якусь чарку випийте, поговоріть по-людськи, бо тому болить те, а тому болить те. Той має свою правду і захищає її, а той має свою правду і захищає її. Тут треба знайти консенсус – нормальний і справедливий. Гроші вже поступили, ми можемо брати людей. Але вони ще тут не звільнені, і наскільки мені відомо, місто знайшло трохи грошей і продовжує їм… щоб вони ще працювали. Можливо, місто ще передумає, і вони залишаться там працювати, я б такий варіант не відкидав. І тоді ми все одно наберемо музикантів у симфонічний оркестр, ми це зробимо в будь-якому випадку. А якщо збережеться і муніципальний оркестр, то це буде чудово, і я буду щасливий», - відповів Василь Марштупа.

 

За його словами, до кінця квітня музиканти офіційно лишаються працівниками муніципального оркестру.

 

«Люди мусять допрацювати, отримати там гроші. Я ж не можу їх зараз забрати, якщо вони отримують бюджетні кошти?! Нехай допрацьовують, ми собі готуємо їм підґрунтя. Адже симфонічний оркестру Черкасах – це чудово. Пліткам не вірте, бо всяке балакають», - підсумував Василь Марштупа.

 

Нагадаємо, що у коментарі НародUA директор муніципального оркестру Валентина Лич запевнила, що у симфонічний оркестр філармонії готові взяти лише 9 музикантів. На жаль, нам досі не вдалося поспілкуватися із директором філармонії Антанасом Петраускасом через його надмірну зайнятість.

 

Фото: НародUA

Поділіться з друзями: