Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Трав 2012

«Літературний пароплав» побуває у Черкасах, Каневі та Кам'янці

Читайте більше в рубриці Культура
 

На Черкащину на літературному пароплаві припливуть Ірен Роздобудько, Юрій Винничук, Лесь Подерев'янський, Микола Вересень та багато інших письменників.

Щоправда, організатори до останнього чомусь тримали цю інформацію в такій секретності, що не було відомо подробиць. Скільки НародUA не намагався дізнатися подробиці маршруту зіркового пароплаву, все марно. 

 

Насправді йдеться про спільний українсько-російський мистецький проект «Літературний пароплав». Організаторами проекту виступили українське видавництво «Фоліо» та «Об'єднане гуманітарне видавництво» Росії при підтримці Федерального агентства з друку та масових комунікацій Російської Федерації, Державного комітету телебачення та радіомовлення України, Посольства Росії в Україні та під патронатом Міністерств культури України та Російської Федерації.

 

Акція «Літературний пароплав» розпочалася 16 травня і триватиме до 6 червня. У ній планують взяти участь відомі українські та російські письменники, літературознавці, книговидавці, журналісти. Серед них відомі українському читачеві російські письменники Віктор Шендерович, Ігор Іртеньєв, Марія Вайсман, Максим Амелін, Олександр Кабаков... Українських літераторів представлятимуть Марія Матіос, Ірен Роздобудько, Лесь Подерв'я́нський, Борис Бурда, Сергій Жадан, Ірена Карпа та інші.

 

«Літературний пароплав» відвідає Черкаси, Кременчук, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Херсон і Миколаїв. Закінчиться тур в Одесі.

 

Отже, подаємо до вашої уваги розклад перебування «Літературного пароплаву» на Черкащині:

 

20 травня, неділя. Канів. Письменники проведуть там цілий день. Вони покладатимуть квіти до могили Тараса Шевченка, відвідають музей, проведуть круглий стіл «Книга, музей, література майбутнього». Також відбудуться публічні читання та концерт «Музичні слова». Участь у цих заходах візьмуть російські письменники Андрій Дмитрієв, Віталій Лейбин та Віктор Шендерович, а також українська делегація у складі Леся Подерев'янського, Миколи Вересня, Юрія Винничука, Ірен Роздобудько, Ігоря Жука, Бориса Бурди та багатьох інших.

 

21 травня, понеділок. Кам'янка. Там у бібліотеці з місцевими жителями зустрінеться російський історик Володимир Петрухін (тема для обговорення «Покликання варягів: Історичний контекст»). Крім того, відбудеться творчий вечір «Спорідненість по слову», у якій візьмуть участь Віктор Шендерович, Аморалес, Борис Бурда, Юрій Винничук, Ігор Жук, Ірен Роздобудько та інші.

 

22 травня, вівторок. Черкаси. На жаль, до нашого міста потраплять тільки найстійкіші з-поміж митців – бард Ігор Жук та письменниця Ірен Роздобудько, а також російський дитячий поет Вадим Левін. Отже, в Черкасах, за попередньою інформацією, з 11.00 до 12.30 відбудеться зустріч учасників «Літературного пароплаву» із дітлахами в обласній дитячій бібліотеці (тема зустрічі - «Не тільки про мультфільми»). Також учасники акції передадуть бібліотеці книги. Ввечері пароплав попливе у Кременчук.

 

Фото: ukurier.gov.ua

Поділіться з друзями: