Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Трав 2012

Кабардинський театр привіз у Черкаси "Автобус" і бурку

Читайте більше в рубриці Культура
 

Другий день міжнародного театрального фестивалю "Сцена людства", відкритого вчора, 14 травня, в Черкасах, представив виставу Кабардинського театру "Автобус". Перед спектаклем директор театру з Кабардино-Балкарії Басир Шибзухов подарував керівнику черкаського драмтеатру Володимиру Осипову справжню кавказьку бурку. Сама ж двогодинна вистава "Автобус", що мала б вписуватися в популярний у кіно жанр такого собі психоделічного трилера в замкнутому просторі, не стала чимось надзвичайним.

IMGP4368

 

Тож другий день "Сцени людства-2012" і третя вистава.

Такі собі дві години автобусних дебатів "куди ми їдемо", "як нам повернутися" і хто ж зупинить цей бардак. Без особливих сценічних вигадок і хитрощів. Повільні й довгі діалоги, в яких то вирішують, хто ж піде до водія "на розвідку", то торкаються філософських питань життя. Початок вистави, де "перемикають радіостанції", звучить кілька мелодій, а відтак - довга промова Дмитра Мєдвєдєва про роль і місію "Єдиної Росії", залишився для багатьох таємницею.

 

IMGP4368

 

Глядачі з перекладу поступово розуміють, що автобус їде "не туди". Після довгих і важких хвилин виявляється, що водій, чи то наслухавшись Мєдвєдєва, чи з житейського горя й трагічного браку іншої можливості купити хліб, просто вирішив поїхати по хліб за тридев'ять земель. Періодично автобус різко гальмує, пасажири пускають "делегата" на переговори з водієм, з'являється підозра, що водій - п'яний, дещо самозакоханого "маестро" заставляють грати для водія з метою довести до "апофеозу" й повернути на шлях істини. Потім дівчину в ім'я спасіння людства посилають до водія "кокетувати", далі якогось "клерка" в костюмі ледь не вбивають за те, що "він у всьому винен", і... водій повертається. Що називається - хепі енд.

Не гротеск, не шарж, не фарс... Можливо, ретро.

 

Поділіться з друзями: