Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Лист 2012

Черкаси запрошують на бразильський джаз

Читайте більше в рубриці Культура
 

20 листопада о 19-00 у Черкасах полинуть звуки бразильського джазу. На сцені обласного музично-драматичного театру виступатиме Brazil Bossa Nova Quartet (Бразил Босса Нова Квартет). Перед концертом виступатиме «Cherkasy Jazz Quintet».

Босса-нова з'явилася в Ріо-де-Жанейро. Спочатку Босса Нова була сумішшю традиційних ритмів бразильської самби і класичного американського джазу, її виконували в акустичному звучанні (гітара, контрабас, скромні ударні) на домашніх вечірках і концертах для освіченої публіки. Незабаром Босса Нова перестала бути лише «музикою для обраних» і почала лунати в клубах, арт-кафе і просто на вулицях бразильських міст.

 

Учасники «Brazil Bossa Nova Quartet»:

 

Мауша Аднет (Maucha Adnet) — вокал
Хеліо Альвес (Helio Alves) — фортепіано
Дудука да Фонсека (Duduka da Fonseca) — перкуссія
Арк Овруцький (Ark Ovrutski) — контрабас, електробус

 

Як розповів художній керівник обласного музично-драматичного театру Сергій Проскурня, цей концерт відбувається в рамках проекту «Живи в Черкасах».

 

«Ми запланували, що кожного місяця, окрім наших театральних прем’єр, ми прийматимемо на своїй сцені з гастролями один чи декілька видатних колективів чи відомих виконавців. На початку листопада в Черкаси приїздив Раду Поклітару зі своїм театром, 20 листопада – гастролі Brazil Bossa Nova Quartet, а 30 листопада очікуємо на Сергія Бабкіна», — розповів Сергій Проскурня.

 

Він зазначив, що також мав розмову із Сергієм Крашенінніковим, організатором фестивалів «Черкаські джазові дні» та «Джаз-Диліжанс». Спільно вони готують для любителів джазу приємний сюрприз. Відтепер щомісяця  в Черкасах на сцені обласного музично-драматичного театру виступатимуть відомі джазові колективи.

 

 

Інформація надана Черкаським прес-клубом реформ

Фото: azznikolaev.com

Поділіться з друзями: