Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Груд 2011

Біля черкаського драматичного театру з’явилася музична арка

Читайте більше в рубриці Культура
 

Цими вихідними біля черкаського драматичного театру встановили музичний атракціон – «Новорічні дзвіночки». Як розповіла НародUA начальник управління культури та туризму Черкаського міськвиконкому Валентина Шепецька, дзвіночки з’явилися завдяки міському голові Черкас Сергію Одаричу.

«Мер був в Австрії і побачив, що там є такі музичні атракціони. Він приїхав і запропонував нам реалізувати цю ідею в нашому місті. Ми залучили наших музикантів, залучили коваля з Хацьок, підібрали новорічні мелодії», - розповіла В. Шепецька. За її словами, під час новорічних та різдвяних свят музична арка тішитиме дітвору на площі біля драматичного театру, а потім її перенесуть в якесь інше місце.

«Куди – поки невідомо. Але думаємо про Замкову гору, наприклад. Перенесемо, щоб люди могли там уже інші мелодії іншої тематики виконувати. Тобто, ми плануємо, щоб ця арка в місті була постійно», - розповіла пані Шепецька. Вона також зазначила, що арку коваль виготовив із чорного металу, а потім пофарбував. На роботу йому знадобилося 10 днів.

 

 

«Там дві октави по сім нот, і вони в залежності від товщини стінок дзвону і від розміру, по-різному звучать. Ідея в тому, щоб ці дзвони були музичні. Можливо щось вдалося, щось не вдалося. Певні моменти ми ще допрацюємо по нотах. Але діти із задоволенням гралися. Була саме дитяча вистава якась в драмтеатрі, в потім вони вийшли і усі захотіли до дзвоника пробратися і подзвонити. Тобто, емоції тільки позитивні», - підсумувала Валентина Шепецька.

Біля музичної арки встановили пюпітр. Дітлахи, які навчаються в музичних школах місті, можуть вибрати собі мелодію і заграти її за допомогою дзвонів (організатори пропонують пісні «В лесу родилась елочка», «Щедрик» та «Jingle Bells»).


Фото НародUA

 

Поділіться з друзями: