Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Бер 2012

Архипчук закинув журналістам, що вони «втішаються, знаходячи бліх»

Читайте більше в рубриці Культура
 

Режисер Сергій Архипчук дуже болісно сприйняв критичні висловлювання журналістів щодо вистави «Тарас. Слова», яку днями презентували глядачам на сцені Черкаського академічного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка.

Натомість, він похвалив режисера спектаклю Сергію Проскурню:

 

«Великий плюс в тому, що ти говорив вступні слова. Це дуже важливо, бо в чужому інформаційному просторі, просторі антиукраїнському, українську виставу показувати дуже шкідливо. Тому якщо немає українського кіна, немає українського телебачення, а є український театр, то буде конфлікт між сценою і залом, і ми це можемо відчути. Після вступних слів виходять двоє акторів, і вони відповідно в дуже симпатичних костюмах сучасних художників, але я чую голос – мінус 37-50 років тому. Їхня естетика відстає. Прокопчук – я бачив стиль, а є такі актори... Костомаров мені дуже сподобався, а от Куліша не чути», - сказав Сергій Архипчук.

 

Проте він не погодився із твердженням журналістів, що «вистава сира».

 

«Я б не назвав, що це сира вистава. Мені здається, у нас чомусь є таке ментальне, що ми соромимося визнати щось добре. І навпаки, дуже втішаємося, знаходячи блохи і живучи з цим... А тут є речі, які дуже потужні», - підсумував Сергій Архипчук.

 

Прем'єра вистави «Тарас. Слова» відбулася 9-10 березня. Подивитися світлини, а також прочитати розмову з режисером Сергієм Проскурнею можна тут.

 

Фото: sumno.com

Поділіться з друзями: