Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Культура

У музеї "Кобзаря" в Черкасах відбулася презентація авторської серії книг, а також виставка матеріалів із приватної колекції поета, історика та краєзнавця Олександра Солодаря.

Володимир ГЕРМАНОВ дивує своєю романтикою на фоні популярного скептису і цинізму. Він - фронтмен інді-рок гурту "Германов". Утім, Володимир стверджує, що назву гурту придумав не він, а гітарист через "звучність", і кожен з чотирьох учасників "Германова" - потужна особистість. Незалежні й ліричні рокери відкидають моду нашого "шоу-бізнесу". Вони, можливо, не схожі на "традиційних" рокерів із довгим волоссям, протестом-свободою в душі й байком на вічній дорозі. А, швидше, - на таких собі вишуканих і вразливих інтелектуалів. Мабуть, невипадково Володимир Германов - не лише вокаліст і автор пісень, але й науковець і письменник.

Японський дизайнер і художник Кензо Такада, перебуваючи в Києві, зустрівся із дизайнеркою Олесею Теліженко. Про це вона повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

У соціальних мережах нарешті з'явився альбом із роботами, надісланими на конкурс «Ідея туристичного бренду міста Черкаси». Малюнки та гасла, які всі чомусь називають «слоганами», жваво обговорюються. Крім конструктивної (і не дуже) критики, усі охочі мають змогу проголосувати за роботи, які їм найбільше до вподоби.

Усі музиканти, для яких муніципальний духовий оркестр був основним місцем роботи, будуть працевлаштовані у новоствореному симфонічному оркестрі при обласній філармонії. У цьому НародUA запевнив начальник управління культури Черкаської облдержадміністрації Василь Марштупа.

Режисер Сергій Архипчук дуже болісно сприйняв критичні висловлювання журналістів щодо вистави «Тарас. Слова», яку днями презентували глядачам на сцені Черкаського академічного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка.

В останні дні перед прем'єрою третьої частини поеми-тетралогії Богдана Стельмаха "Тарас. Слова" репетиції-"прогони" проходять фактично цілий день. НародUA побував на одній з репетицій режисера Сергія Проскурні і побачив як процес творення вистави, так і вже майже готовий "продукт" під назвою "Тарас. Слова". Режисер розповів НародUA, що останнім часом не може "довго мусолити" виставу, а робить усе в дуже короткі строки. Він дуже задоволений залученням на головну роль актора Євгена Нищука, який, за словами Сергія Проскурні, надзвичайно вдало розкриває глибину, екзистенційність неп'єдестальної постаті Шевченка.

Представники Черкаського муніципального духового оркестру подали в суд на міську владу Черкас. Це НародUA підтвердила директор оркестру Валентина Лич. Зокрема, музиканти оскаржують в Соснівському районному суді рішення департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому про скорочення чисельності штатних посад духового оркестру від 28 лютого 2012 року. Відповідно до цього рішення, як повідомили нам працівники оркестру, з 30 квітня "скорочуються" всі посади оркестру.

Музична школа №2 й надалі буде працювати на бульварі Шевченка, якщо колектив та батьки не захочуть, щоб заклад переносили у будівлю колишньої тютюнової фабрики.

Директорка черкаського духового муніципального оркестру Валентина Лич повідомила, що черкаська філармонія згодна в свій сифонічний оркестр, що наразі створюється, з муніципального духового взяти лише дев'ять осіб із 34 працівників оркестру. Таким чином більшість черкаського муніципального оркестру фактично звільняються, а сам оркестр припиняє діяльність.