Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Культура

Львівський академічний театр імені Леся Курбаса в рамках фестивалю «Сцена людства» показав у Черкасах виставу «Лісова пісня». Актори вперше після прем'єри виїхали з виставою в інше місто (львів'яни мають змогу насолоджуватися драмою-містерією у трьох колядах із березня минулого року).

26 травня в парку «Ювілейний» відбудеться фестиваль «Весільний кураж». Таким чином комунальне підприємство «Дирекція парків» уже традиційно відкриває весільний сезон у парках.

Третій день "Сцени людства-2012". Столичний театр російської драми імені Лесі Українки представив "1001 пристрасть, або життєві дрібниці" за оповіданнями Антона Чехова. Черкаська публіка традиційно розкупила квитки на класику театру імені Лесі Українки. Журналісти з першого разу не змогли потрапити в зал. Врешті, взяли додаткові стільці. Вистава - майже "традиційне" Чеховське прочитання. Зал "відкрився" фактично на четвертому міні-спектаклі за оповіданням "Бумажник". Можливо, тому, що молоді актори як ніхто змогли "відіграти-прожити" самих себе, тобто акторів. Вийшло насправді феєрично.

Другий день міжнародного театрального фестивалю "Сцена людства", відкритого вчора, 14 травня, в Черкасах, представив виставу Кабардинського театру "Автобус". Перед спектаклем директор театру з Кабардино-Балкарії Басир Шибзухов подарував керівнику черкаського драмтеатру Володимиру Осипову справжню кавказьку бурку. Сама ж двогодинна вистава "Автобус", що мала б вписуватися в популярний у кіно жанр такого собі психоделічного трилера в замкнутому просторі, не стала чимось надзвичайним.

У Черкасах розпочався міжнародний театральний фестиваль «Сцена людства-2012». Фест відбувається сьомий рік поспіль. Несподіванкою відкриття стала п'єса «Тарєлкін і Расплюєв» Луганського драмтеатру, яка зламала класичну традицію цього "балагану" й стала цікавим сучасним експериментом. Крім того, глядачі вперше на "Сцені людства" та й у театральному житті Черкас за багато років споглядали виставу у форматі "вуличного театру". Зокрема, "Мрію про Дон Кіхота" Брестського театру. Щоправда, через сильний вітер, за словами режисера Олександра Козака, заради безпеки довелося відмовитися від складних елементів з вогнем.

Сайт творчої майстерні Олександри Теліженко відтепер має  унікальний інтерфейс.

13 - 22 травня у Черкасах відбудеться міжнародний театральний фестиваль «Сцена людства».

Близько 40 представників різних громадських організацій та активних людей різних професій та віку цими днями здійснили веломандрівку до Холодного Яру. Дехто, як от журналіст Олександр Івахнюк, свій екстремальний велотур розпочав із Києва, викликавши захоплення багатьох інших шанувальників холодноярської землі. Інші ініціатори створення Національного природного парку в Холодному Яру для захисту унікального за історично-культурним та природнім надбанням урочища розпочали мандрівку із Соборної площі Черкас.

Пам'ятний знак «Прикордонникам усіх поколінь» встановлять 24 травня у парку «Перемога» в Черкасах. Монумент буде приурочений двадцятій річниці Навчального центру Державної прикордонної служби України, що в Оршанці, а також Дню прикордонника.

На машині вже півгодини добираюсь до студії СТБ у Гостомелі. Навкруги – поля та луки. Відчуваю, як автомобіль часом підкидує на поганих дорогах (Євро-2012, кажете?). Врешті – дістаюся до велетенського павільйону, де скоро відбуватимуться зйомки прямого ефіру «Танцюють усі! Повернення героїв». Маючи запрошення, мене без вагань впускають до зали.