Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Культура

Неймовірна камерність і потужний мистецький обшир, вивершений піснями на слова Григорія Сковороди, кераміка та текстиль – такими є основні складові виставки мисткині Людмили Шилімової-Ганзенко, яка днями відкрилася у музеї «Кобзаря» Тараса Шевченка.

У Черкасах цими вихідними, 26 і 27 травня, відбувається п'ятий міжнародний молодіжний етнофестиваль «Трипільські зорі».

Гурт  «Folknery» у суботу, 26 травня, взяв участь у етнофесті «Трипільські зорі» в Черкасах.

Знана мисткиня Олександра Теліженко 25 травня у Черкаському академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка презентувала книгу «Основи національної культури». Презентація відбувалася в рамках святкування 726-ї річниці Дня міста та за підтримки Черкаської міської ради.

Виставу «Тарас. Слова» показали в Харкові.

Завершився театральний фестиваль "Сцена людства". Від "Грека Зорби" театру імені Івана Франка на черкаській "Сцені людства" 2012 року дуже багато очікували. Відповідно, черкасці розкупили квитки на спектакль іменитого столичного театру. Було питання не тільки в тому, чи стане "Грек Зорба" однією з найкращих вистав цьогорічного театрального фестивалю "Сцена людства". Театрали очікували й певної моральної сатисфакції після, відверто кажучи, достатньо невиразної "Бурі", яку привезли "франківці" на минулорічну "Сцену людства".

Грішниця, жінка, що заблукала, зійшла з вірного шляху – саме так перекладається з італійської «травіата». Для мене ж опера Джузеппе Верді, за романом Олександра Дюма-сина «Дама з камеліями», стало одкровенням кохання. Я завжди спрагло спостерігаю за пристрастю почуттів. Мій практичний розум часто відмовляється вірити, як від кохання до одного чоловіка можна вмирати... коли навкруги так багато симпатичних і талановитих. Тим більше Віолета Валері мала «доступ» до кращих представників тогочасного Парижа.

Шостий день театрального фестивалю «Сцена людства» в Черкасах представив глядачам спектакль «Граємо Чонкіна» від столичного театру драми та комедії на лівому березі Дніпра. На думку НародUA, «Граємо Чонкіна» поки сміливо увійшов в трійку найкращих вистав «Сцени людства» 2012 року разом із «Лісовою піснею» львівського театру імені Леся Курбаса та «Тарєлкіним і Расплюєвим» луганського театру.

На Черкащину на літературному пароплаві припливуть Ірен Роздобудько, Юрій Винничук, Лесь Подерев'янський, Микола Вересень та багато інших письменників.

На п'ятий день фестивалю "Сцена людства" 2012 року публіка вперше на вже традиційному міжнародному театральному фестивалі в Черкасах спостерігала французький театр. Більше того - французький Театр дю Крі з міста Брів святкував на "Сцені людства" своє 40-річчя. Вистава французів "Бумеранг" (за п'єсою Бернарда де Кости) демонструвалася, як і "Лісова пісня" театру імені Курбаса, в "камерному" форматі, тобто з глядачами на сцені. Останні побачили психологічні баталії двох акторів. Акторів, які грали акторів. Крім того, того ж дня відбулася "читка" п'єси переможця львівського театрального фестивалю «Драма.UA» Артура Млояна "Сімейні люди" за участю черкаських артистів. Образ "забитого" сучасного села викликав суперечливі враження й дискусії.