Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Культура

 The Beatles – справжня легенда не лише року, а й світової історії. Їхня музика надихає на нові звершення, змушує танцювати запальний твіст чи, навпаки, замислюватися над своїм життям. Феномен популярності гурту і так званої «бітломанії» залишається і досі загадкою, але факт залишається фактом – пісні Ліверпульської четвірки є безсмертним надбанням майбутніх поколінь. Не багато хто наважується робити кавер-версії їх шедеврів, вважаючи цю справу неможливою і марною. Але черкаський гурт «Спів Братів» спробував спростувати це твердження. 8 лютого о 14:00 у приміщенні ТРЦ «Хрещатик» пройшов концерт відомого бенду.

25 грудня відбулася презентація книги майстрині народної ляльки, художниці й письменниці Лідії Колесник "Янголята Святого Миколая". Навчально-методичний посібник з виготовлення авторської вузлової ляльки-янгола майстриня презентувала в Черкаському художньому музеї у форматі творчого вечора.

Унікальне в Україні сестринське тріо бандуристок «Сестри Мамалиги» 24 грудня презентувало в Черкасах свій перший сольний концерт, який став своєрідним підсумком діяльності гурту в 2014 році. У репертуарі колективу, який почав активно працювати у квітні цього року, - різноманітні авторські й народні пісні у власній обробці. На першому сольному концерті тріо представило твори різних жанрів і напрямків, зокрема й пісні на слова Тараса Шевченка і Василя Симоненка (80-ліття від народження якого відзначатимуть 8 січня 2015 року), твори для бандури і сопілки, спів а капела, експерименти з кастаньєтами тощо. Від пісень громадянського, патріотичного спрямування до лірики ("Червона троянда") й жартівливих композицій ("Ти до мене не ходи"), від колискових ("Тихесенький вечір" Володимира Самійленка і Кирила Стеценка) до "Націоналістів"... Декотрі твори виконувалися за участю дітей і учнів сестринського тріо. Так, в концерті взяли участь юні Дануся Прокопчук, Даниїл Ющенко і Віра Диченко...

ativaninfo24x7.com ambieninfo24x7.com

Максимович, Метлинський, Костомаров, Лисенко, Франко – всі ці люди займалися збиранням українських народних пісень, їздили по селах і записували усі почуті «перлини» народної творчості. Хто зна, що б вийшло, аби ВОНИ спробували осучаснити й переосмислити народну музику у 21-му столітті. Але цю місію взяли на себе молоді й творчі музиканти з гурту – ДахаБраха. Учасники ДахаБраха вивели українську народну музику на новий рівень і внесли сучасні ноти у традиційні музичні твори.

Відомий молодий художник Святослав Лаврусенко народився 13 вересня 1989 року. У 2011 році закінчив живописний факультет вищого художнього училища ім. М.Б. Грекова. Працює хлопець в різноманітних техніках, проте найбільше йому до душі пастель та офорт. Також художник практикує Street-art. Багато його робіт зберігається в приватних колекціях Австрії, США, Росії і України. Нещодавно Святослав написав нову картину під назвою "Подих свободи".

Черкаси – це місто талановитих поетів та декламаторів, проте відомо про це далеко не всім. У чому ж проблема та як її вирішити?

Одна з найяскравіших музичних подій цього літа у форматі open-air – фестиваль "Файне Місто" – прогримить 12-13 липня у Тернополі. Більше 40 відомих гуртів України, гості з Італії та Швеції, трансляція Чемпіонату світу з футболу на найбільшому екрані в місті, три музичні сцени, наметове містечко та шалені розваги!

Відомий етногурт "Фолькнери" випустив дебютний альбом під назвою "Корисні речі". Це, як зазначають учасники гурту, - перший студійний альбом «Фолькнерів». До "Корисних речей" увійшло 13 пісень. Серед них - і старі композиції гурту, однак їх звучання оновлене. Крім того, є цілком свіжі пісні, які ще ніхто не мав змоги чути. Новий альбом – результат праці «Фолькнерів» з 2010-го по 2013-й роки.

Відома майстриня Ольга Бердник-Отнякіна в рамках творчих Великодніх зустрічей в черкаській Галереї народного мистецтва реалізує свій проект "Диво". Спостерігати за публічним розписом народних керамічних іграшок можуть усі охочі. Майстриня обіцяє творче спілкування. Також вона буде ділитися секретами розпису. Крім того, в Галереї народного мистецтва можна оглянути експозицію розписаних керамічних (випалених) фігурок, а також ескізів принтів для одягу від Ольги Бердник-Отнякіної. Майстриня прагне, аби українськими були не лише вишиванки, але й літній, спортивний чи дитячий одяг.

У Мошнах поблизу Черкас до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка недавно відкрили музей. Не зважаючи на те, що музей зробили буквально за 2 місяці, а дехто говорить про "формалізм" й можливі "відкати", Мошни насправді довго чекали на відкриття цього музею, а найважливішими "експонатами", певно, є сама історія, а також дух "автентичної" хати, де зупинявся геній. Місцеві краєзнавці таки домоглися втілення давньої мрії про маленький музей. Тож 9 січня 2014 року у селі Мошни Черкаської області нарешті відкрили музей-відділ "Тарас Григорович Шевченко в селі Мошни" при Черкаському обласному краєзнавчому музеї. Пропонуємо вам репортаж з музею чи, радше, певний нарис Мошен і Тараса Шевченка середини XIX століття, підготовлений для газети "ДЕНЬ".

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 12