Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Квіт 2014

Як тролити постійного представника РФ в ООН Віталія Чуркіна

Читайте більше в рубриці Олександр Вітолін - колонка
 

Схоже, українська влада почала робити перші правильні кроки у вирішенні «східного» питання. Принаймні саме так я сприйняв різке прагнення РФ негайно влаштувати слухання по Україні. РФ вже була «бита» в ООН за анексію Криму. Але від цієї моральної перемоги окупованому Криму не легше. Тим паче, що «радянські комісари», комсорги і політруки (називати політтехнологами, піарщиками і медійниками росіян язик не повертається) використали це в своїх пропагандистських цілях.

Кисіль Гебельсович заходився переконувати (успішно переконувати росіян) в тому, що якщо РФ всі зневажають, то це тільки приховані заздрощі; що весь світ був вимушений картати РФ, бо він знаходиться під тиском США; що саме США це екстремісти-сепаратисти, які повстали проти законної влади Британської корони. Хоч плюй росіянам у очі, а якщо Путін скаже, то їм все Божа роса!

Але зараз Україні потрібна не чергова моральна перемога в ООН, не чергове падіння російських акцій, не чергові санкції проти РФ, а тільки відновлення статус-кво на сході.

І для цього необхідно використати прагнення РФ виставити себе перед всім світом Д’Артаньяном серед п*дарасів. Використувавати проти РФ її брехню.

Тому Віталій Чуркін має відповісти на питання, чи готова РФ погодитись на введення миротворчого контингенту ООН у Львів, де бійці «Беркут», який не став на коліна і не попросив вибачення на площі перед місцевим майданом, були спалені коктейлем Молотова; до Вінниці, де пасажирські потяги грабують люди, одягнені у форму вояків УПА, в Київ, де розграбовують Києво-Печерську Лавру, і в Донецьк, щоб захистити росіян від всюдисущого «Правого сектору» і навіть від американської армії. Бити всією тією брехнею, якою Кисіль Гебельсович так старанно лякає росіян. Нехай Чуркін пояснить, чому РФ не хоче захистити львівських росіян від екстремістів і чому він називає екстремістською владу, яка навпаки готова до того, щоб львівських росіян захищали миротворці ООН.

Принципово важливий момент і те, що Україна, продемонструвавши свою неготовність воювати за Крим, заявила про свою готовність воювати в разі вторгнення військ РФ на материкову частину України. І якби це прикро не лунало, але зараз Україна вже повинна була б розв’язати війну вже тільки для того, щоб зберегти обличчя перед світом. Якщо Україна буде воювати ультиматумами, нотами протесту і судовими позовами, то є всі шанси втратити можливі і такі зараз важливі кредити. Хто буде давати гроші в кредит державі, яка ладна без бою віддавати свої території? З кого тоді доведеться вимагати повернення грошей, якщо Україна зникне як держава? Саме тому Україні потрібно отримати цю перемогу в ООН. І ніяких думок про те, що Донеччина і Луганщина - дотаційні регіони, від яких одна морока з проросійським електоратом. Якщо РФ готова воювати за російськомовних з іншими державами, то чому ми маємо здавати батьківщину Солов’яненко і Сосюри? І не варто сподіватись, що Путін обмежиться Донеччиною і Луганщиною. Треба визнати: Путін - наркоман, і його цікавить тільки його рейтинг-доза, яка потребує нових і нових перемог. Разом з Путіним переживають його екстаз і росіяни. І тільки позбавивши РФ чергової дози перемоги, Україна переможе її. Адже, як тільки Гітлер перестав перемагати, як гестапо додалось роботи в Рейху, бо навіть військові і однопартійці почали влаштовувати змови. І це ще одна причина для перемоги!

 

Олександр Вітолін

 

Фото vinnitsaok.com.ua

Поділіться з друзями: