Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Груд 2015

Десять заповідей патріота

Читайте більше в рубриці Олександр Вітолін - колонка
 

1. Не волай на весь Фейсбук, що збираєшся робити революцію. Революція виключає публічність до перемоги.

2. Не дивуйся, коли станеш ув’язненим, або вбитим. Система просто захищає себе. Якби вона не захищала себе, арештовуючи і вбиваючи потенційних революціонерів, то її б давно повалили без тебе.

3. Не дивуйся, коли твій арешт, або смерть не сколихне тих, кого ти збирався звільнити від гніту олігархів. Мазохізм малодосліджений пласт української ментальності. Декого пре «історія, яку не можна читати без брому», а не боротьба і відповідальність за власне майбутнє. Раніше суспільство було чітко поділене на воїнів-козаків, гречкосіїв-мужиків і ченців-інтелігентів. Зараз становий поділ відсутній, але кожен прагне видавати себе за воїна.

4. Не всі? хто тисне «лайк» під закликами до революції і третього майдану підуть за тобою. Це – не масове боягузтво. Це – розуміння, що систему захищають спецпризначенці, які тренуються роками, а пересічний революціонер в кращому разі просто вміє стріляти з автомата. Це – усвідомлення, що патронів у спецпризначенців буде на порядок більше ніж у пересічних революціонерів.

5. Не чекай, що твої прихильники готові дати Пороху понюхати пороху перш ніж звільнять Донецьк, Луганськ, Крим і сяде Ахметов.

6. Не дивуйся, що, ті хто мить тому лаяв олігархів, піде з тобою пліч-о-пліч проти них. Великі гроші люблять тишу. Долар вигідніше купувати по 25, а не по 250!

7. Не кожен, хто славить Бандеру, читав його праці, які застаріли років на п’ятдесят. Не дивуйся, коли знайомий «бандерівець» виявиться «порохоботом».

8. Не чекай, що станеш народним героєм, воюючи з Національною Гвардією, СБУ. Ти не один учасник АТО.

9. Не дивуйся, якщо українці відвернуться від тебе. Люди люблять переможців. Якщо ти сам себе викрив, публікуючи революційні дописи, дав себе спіймати, або вбити, то хто повірить, що з тебе вийшов би гідний гетьман?

10. Не чекай, що за твої дописи про Вальцмана-Шоколадного-ПоТрошенко Порошенко розчулиться і нагородить тебе медаллю.

 

Олександр Вітолін

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему