Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Бер 2015

Далі буде гірше

Читайте більше в рубриці Олександр Вітолін - колонка
 

Після перемоги України, а вона обов’язково буде, - буде ще гірше.

Ті українці, які невдоволені, що українські військові гинуть на Донбасі, який, на їх думку, було б краще залишити; що курс не 8,8; що Януковича не зловили і не посадили після перемоги, - будуть невдоволені так само, як і українці, які невдоволені тим, що ЗСУ не перейшли в наступ по всіх фронтах на Москву; що курс не 5,6; що Кравчука-Кучму-Ющенко не посадили.

 

І не варто сподіватись на репарації. Росія не зможе виплатити репарації. Вона залишиться з порожньою скарбницею, як це було з Україною рік тому.

Так само не варто буде сподіватись і на щедру підтримку наших партнерів: Європа і США будуть гатити мільярди в Росію, щоб не допустити гуманітарну катастрофу.

Натомість бюджет отримає нові статті для витрат. Реконструкція Донбасу займе не менше коштів, ніж війна - залізна дорога, ТЕЦ, лікарні, школи, будинки. Єдиним позитивним моментом буде створення робочих місць у будівництві, але навряд чи ці місця зможуть зайняти всі ті безробітні, які з’явились внаслідок руйнування заводів, шахт, дрібного бізнесу.

На визволених територіях залишиться багато озброєних бойовиків з порушеною психікою і спотвореною системою цінностей. Сучасні технології прослуховування, відеостеження і джіпіес-навігації дозволять ефективно боротись з бандами. А це теж додаткові статті витрат.

Так само, як і необхідність додаткових загонів швидкого реагування і опергруп в неспокійних районах збільшить витрати з бюджету на фонд заробітної плати. Важче буде з одинаками, які пройшли вишкіл в школах диверсантів.

Треба буде вирішувати питання в’язниць для сепаратистів. Держава постане перед проблемою утримання великої кількості ув’язнених. Ненависники Європи будуть вимагати для себе європейських стандартів утримання. І, по правді, без реформи пенітенціарної системи, яка стане ще однією багатовитратною статтею для бюджету, українське суспільство буде в стані неоголошеної війни із злодійською культурою, орієнтованої на «Владимирский централ», «Бригаду» і гоп-стопи.

 

Після занепаду Росії почнуть повертатись українські заробітчани. Наслідки від їх повернення будуть відчутні в різних сферах: зріст безробіття, зріст москвофільських настроїв, зменшення фінансових вливань в українську економіку від заробітчан.

Найбільш підприємливі швидко працевлаштуються або розпочнуть власний бізнес. Але це посилить конкуренцію на внутрішньому ринку зайнятості – зайнятість одних буде відбуватись за рахунок інших.

Українські підприємці втратять ринок збуту. Одна справа, коли сири під різними приводами не пропускають через митницю, але інша справа, коли купівельна спроможність росіян впаде до мінімуму. Тому українцям доведеться шукати нові ринки збуту. Тому ті, хто вирішив припинити торгівлю з країною-агресором, вже сьогодні набагато далекоглядніші і мудріші від тих, хто вирішив залишитися поза політикою.

 

Після перемоги українцям буде важко, дуже важко. Але все це видасться дрібничкою у порівняні з тим, коли наші діти попросять пояснити нас, як ми допустили до влади Януковича.

 

 

Олександр Вітолін

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему