Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Бер 2013

Виховати нонконформіста

Читайте більше в рубриці Вікторія Кобиляцька - колонка
 

Ви досі вірите, що буває тільки чорне і біле? Це неправда. Я у цьому переконалася, коли мені було десь півтора рочки.

Мама запнула мене зворушливою біленькою косиночкою. Вона дуже переймалася, що я була лиса, як лідер "Кому вниз". А ще більше переймалася, бо не було куди приліпити бантика. Я ж була з мамою категорично незгодна. Тоді я ще не знала, що більшу частину мого свідомого життя матиму довге волосся, і ніхто не зможе милуватися красотами мого черепа (треба буде якось виправити цю несправедливість!). Але десь на підсвідомому рівні розуміла, що косинку треба зняти. Що й робила. Мама сердилася і наполегливо запинала мене знову. Не знаю, скільки так тривало, але зрештою я побачила калюжу і хвацько кинула косинку туди, за що отримала від мами на горіхи. Так біле стало чорним. У прямому і переносному значенні цього слова.

 

Найгірше, що зі мною може статися в цьому житті, - це якщо мій син повірить у міф про "чорне й біле", і буде дослухатися до когось, хто говоритиме йому, що так не можна, а так можна, це "загальноприйнято", а так не "положено", усі роблять так, бо так треба, це добре, а це - погано... Перелік можна продовжувати до безкінечності. Але не варто.

 

Хочу виховати здорового нонконформіста. Який не буде вірити в те, що дівчаток потрібно одягати в рожеве, а хлопчиків - у блакитне, що чоловік мусить заробляти гроші, а жінка - займатися домашніми справами, що дітей треба народжувати, аби в старості було кому подати склянку води, що можна змусити любити себе, якщо начепити на безіменний палець правої руки каблучку...

 

Хочу навчити сина дослухатися до себе і вишукано посилати подалі усіх, хто бодай спробує нав'язати йому свої роздуми про те, що це - "біле", а це - "чорне". Думаю, у мене вийде. Тим паче, що навчатимуся разом із ним.

 

 

Зображення: punkway.ru

 

Поділіться з друзями: