Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Лип 2012

Материнка для сублімації

Читайте більше в рубриці Вікторія Кобиляцька - колонка
 

Якщо хтось прочитав заголовок і подумав, що мова йтиме про комп'ютери, то мушу вас розчарувати, бо насправді все значно прозаїчніше. Мені йдеться про рослину.

Років десять тому, коли ми з друзями стояли табором біля дуба Залізняка у Холодному Яру, я вперше скуштувала чай із материнки. Цієї рослини там було чимало, тож ми постійно заварювали її в казанку. Враження від питва годі описати словами. Чай запашний, заспокоює та знімає втому.

 

І саме тоді хтось сказав, що чоловікам не варто захоплюватися материнкою. Мовляв, вона погамовує сексуальне збудження і якщо часто пити такий чай, то це може погано закінчитися. Виявилося, що хлопці на своїх вишколах, коли вибиралися кудись без дівчат, щоб потренуватися (здається, вони тоді займалися бойовим гопаком), якраз і варили собі чай із материнки, бо він максимально сприяє сублімації і допомагає спрямовувати енергію в інше русло. Але на дівчат материнка діє тільки позитивно. Принаймні, так стверджують лікарі. Та й сама назва рослини говорить про те, що вона, так би мовити, «дружня до жінок».

 

Нещодавно знову побувала в серці Холодного Яру. Сплела там собі купальський вінок. Здогадайтеся з чого? Так, саме з материнки. Вона в цьому плані ідеальна – гнучка, з вишуканими пухнастими бузковими квіточками, а пахне так, що й ну. Після купальського свята віночок уже добряче підсушився у мене на балконі, тож позрізаю з нього цвіт і матиму диво-чай. Головне – не переплутати, кому його пропонувати, а кому – зась.

 

Фото: travmed.ru

Поділіться з друзями: