Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Бер 2012

Як політики використовують 8 Березня для агітації

Читайте більше в рубриці Вікторія Кобиляцька - колонка
 

Коли ще можна так гарно пропіаритися перед виборами і використати жінок, розповівши їм про те, що вони зобов'язані жити не для себе, а для інших, тягнуть на собі сім'ю тощо, як не на 8 Березня?

Кожен день на місцевому радіо в перерві між музичними композиціями лунає голос відомого нардепа Богдана Губського, про якого останні кілька років на Черкащині нічого не було чутно (крім того, що успішно став «тушкою» у парламенті). Розповідають про його щоденні вояжі і благодіяння винятково в межах одного мажоритарного виборчого округу.

 

З нагоди 8 Березня окрім «квітів та сувенірів кожній жінці», депутат, як стверджують, возить із собою тріо «Чорнобривці». Але доброчинець не тільки організовує концерти і благодіяння винятково в тих самих селах і містах, але й по радіо та в інших мас-медіа вітає лише жінок Драбівського, Золотоніського, Кам'янського, Чорнобаївського районів та міст Золотоноша і Канів.

 

Отже, пропоную «найсмачніші» елементи «восьмиберезневої істерії» у виконанні Богдана Губського:

 

Жінка – центр України


- Хотів би подякувати всім жінкам за те, що вони дають життя усім людям на землі. І зрозуміло, що жінка – це центр всього, жінка – це центр України. Дай Бог усім жінкам щастя, любов та кохання.

 

Жінка живе не для себе, вона живе для своїх дітей

 

- Жінка не завжди має можливість працювати, але вона зобов'язана і повинна свій час віддавати вихованню дітей. Тому має бути соціальний захист жінок, але соціальний захист у широкому розумінні цього слова. Це можливість дитині відучитися в школі за новими технологіями, це можливість дитині стати студентом навчального закладу, це можливість дитині мати роботу. Жінка живе не для себе, вона живе для своїх дітей. Тому мені здається, соціальне вирішення питань соціального захисту – це ключове питання для мене, як для народного депутата.


Якщо вітати, то тільки потенційних виборців

 

- З нагоди свята особливі слова вдячності та щирі вітання висловлюю жінкам Драбівського, Золотоніського, Кам'янського, Чорнобаївського районів та міст Золотоноша і Канів. Нехай у ваших оселях завжди буде мир, достаток та сімейний затишок, а в ніжних серцях - світло кохання та материнська любов. Бажаю вам міцного здоров'я, добра та любові.

 

Наостанок трішки «веселих» зображень із архіву. Як бачите, нічого відтоді не змінилося - риторика лишилася та сама: 

 

Dobkin

 

 

NeTak2

 

 

Litvin

Поділіться з друзями: