Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Лист 2012

Істоти, яких неможливо збагнути

Читайте більше в рубриці Вікторія Кобиляцька - колонка
 

Перша субота листопада – Всесвітній день чоловіків. День цих істот, яких неможливо збагнути не те що так званою (ними ж вигаданою) жіночою логікою. Їх взагалі неможливо збагнути. Бо, мабуть, і не треба.

Вони не плачуть, бо мужні, а потім помирають зарано, бо їх все життя вчили стримувати емоції. Вони вірять, що мусять багато заробляти, щоб забезпечувати сім’ю (бо не може ж це насправді робити жінка – її місце на кухні!). Це вони живуть у своєму чоловічому світі, куди жінкам – зась, бо не дай Боже, котрась із них дізнається про слабкості свого чоловіка і використає їх під час якось «гендерного бою», принизивши його мужність поразкою – йой, що буде! Не може ж вона допомогти, підтримати або-що. Тобто, може звісно, але більша ймовірність того, що чоловікові буде ніяково від цієї допомоги, а тому краще він буде грати роль сильного і мужнього та захищати свою скво, аніж ризикувати і мінятися традиційними (хоча й такими остогидлими подекуди) ролями. І щоб ви не сумнівалися - «бої» відбуваються завжди і всюди. І не лише коли йдеться про конкуренцію чоловіків та жінок, які відчайдушно доводять керівництву, хто з них краще впорається із тією чи іншою роботою. «Бої» мають місце і в подружньому житті, але то вже дуже індивідуально і не будемо наводити численні приклади, щоб переконати якогось Хому Невіруючого. Усі інші про ці «бої» знають, бо регулярно, хоч не хоч, а стають їх учасниками.

 

Що цікаво – усі чоловіки наголошують на тому, що все, що вони роблять у своєму житті, вони роблять… заради жінок. Тут є два варіанти розвитку подій – або ж зняти локшину з вух і йти далі, не йнявши віри, або повірити і спробувати пояснити такому чоловікові, що все в цьому житті треба робити разом і заради себе та заради нас двох. Себто, заради порозуміння чоловіків та жінок, заради їхньої самодостатності.

 

P.S. І трохи цікавої інфи про те, чому чоловікам і жінкам так складно порозумітися:

 

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

Фото: womeninwellnessproject.com

Поділіться з друзями: