Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Груд 2011

Альтернатива для садомазо

Читайте більше в рубриці Вікторія Кобиляцька - колонка
 

«У мене сьогодні був секс із іншим мужчиною!», - це перша адекватна  і неймовірно світла фраза, яку мені сказала Наталка за ці півроку. І я щиро за неї зраділа. Думаєте, я перебільшую? Нічого подібного.

Справа в тому, що раніше дзвінки подруги починалися словами «Мій екс зара прийде і битиме мене. Одягнула на себе шапку, щоб коли вдарить у голову, не так боліло». Або «А-а-а!!! Він розбив мій ноут! Просто кинув на підлогу! Екран не працює!». Чи ще краще – «У мене все тіло в синцях. Попросив грошей, щоб поїхати у село до батьків, а я сказала, що немає. Тоді він мене набив, хоча я й просилася, обіцяла, що зніму з банківської картки».

 

Ось так буває у житті. Я спочатку вмовляла Наталю звернутися до міліції, вимагала перестати спілкуватися із колишнім чоловіком, послати його під три чорти. Але нічого не діяло, бо Наталя його кохала. Саме так – кохала. Попри те, що він колишній наркоман.

І коли вона була вагітна сином, то ця людина просила її, щоб вона кип’ятильником перев’язала йому руку для того, щоб зробити ін’єкцію. Попри те, що потім, коли дитина народилася, він почав її бити. Попри те, що після розлучення так і не дав їй спокою. І навіть у той час, коли його друга дружина вагітна двійнею (!!!) періодично приходив (і продовжує приходити), щоб принизити і завдати болю. А вона весь цей час думала, що можна склеїти докупи те, що розбилося. Тому, що «хочу, щоб поруч був чоловік, щоб любив, щоб у сина був батько, щоб як у всіх, і кому я така потрібна, крім нього…».

 

Ми багато говорили на цю тему. І я зрозуміла одну річ. Тобто, я звісно ж, не відкрила Америку. Все це до мене зробив Фройд та інші розумні дяді і тьоті. Батько Наталі – директор школи. Часто після тяжких шкільних буднів приходив додому п’яним. Коли дружина починала сваритися, вирішував усі проблеми, пускаючи в хід кулаки. Наталя це все бачила. Сьогодні вона навіть виправдовує батька. Мовляв, просто мамі треба було сидіти тихо і не чіпати його, а вона починала істерити – отже, сама винна. Коли я говорю, що це саме батько зробив Наталю мазохісткою, і що саме через нього у неї відсутнє почуття власної гідності і немає й натяку на самодостатність, подруга відмахується і переводить розмову на щось інше. Тоді я додаю, що її син, який уже звик, що мама постійно ходить із синцями і не раз був свідком того, звідки ці синці беруться, скоріше за все виросте садистом, і цілком ймовірно битиме свою дружину. Наталя ображається…

 

Але облишмо те, що не можна змінити. Адже нарешті у Наталі з’явилася альтернатива – інший чоловік! Я боюся розпитувати її, хто ця «альтернатива» (залишається сподіватися, що це не просто істота, яку треба цінувати тільки тому, що вона носить штани). Дуже хочеться тішити себе думкою, що «альтернатива» зробить подругу подай трішки щасливішою…

Поділіться з друзями: