Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Лип 2014

Варто лиш придивитися

Читайте більше в рубриці Валерія Карбушева - колонка
 

Мабуть, у кожного є дивна заповітна мрія. Хтось бажає досліджувати далеку екзотичну країну, з її унікальними традиціями і побутом; інший прагне опинитися на обкладинці свого улюбленого журналу; третій намагається самотужки вивчити певну іноземну мову. Скільки людей, стільки і різних, неповторних фантазій. Особисто я з раннього дитинства хочу стати космічним туристом і, як у прославленій пісні, побачити Землю з ілюмінатора. І ось, зовсім нещодавно, я відчула, що трошки наблизилася до своєї захмарної мрії.

У 1998 році на орбіті Землі з'явилася пілотована станція під назвою «Міжнародна космічна станція» (скорочено «М.К.С.»). Вона одночасно є лабораторією, обсерваторією, заводом і при цьому виконує комерційні, дипломатичні та освітні завдання. У втіленні цього грандіозного проекту взяли участь 15 країн світу (Бельгія, Бразилія, Німеччина, Данія, Іспанія, Італія, Канада, Норвегія, Росія, США, Франція, Швейцарія, Швеція і Японія). М.К.С. можна спостерігати неозброєним оком і з поверхні Землі, схожа вона на яскраву зірку, що обертається і доволі швидко пересувається. На сайті http://www.heavens-above.com/ можна безкоштовно отримати координати, де станція буде перебувати у найближчий час. І ось, 21 липня, о 3:10 ранку, М.К.С. виднілася серед зірок і на черкаському небі.

Її доволі гарно можна було роздивитися за допомогою бінокля з даху будинка. Враження було насправді захоплююче, здавалося, я й сама трошки наблизилася до своєї мрії. Ця незначна подія стала для мене справжнім маленьким дивом у такі нелегкі для кожного з нас часи і нагадала, що найнеймовірніші речі щодня відбуваються навколо нас, варто лиш придивитися.

 

 

Фото nnm.me

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему